Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan szűz (!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr. Kangörcs kérdése:

Tényleg vannak olyan szűz (! ) lányok, akik szexkapcsolatot vagy barátságot keresnek extrával? (Nem ismerkedésből! )

Figyelt kérdés
Unokatesóm szűz, de múltkor mesélte, hogy milyen jót orálozott egy alkalmi pasival. Nekem ez kicsit abszurd. Tényleg vannak ilyenek?
2016. aug. 25. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én komolyan ismerkednék ilyen lánnyal^^ és mindent megtennék érte hogy neki a legjobb legyen :) 22f
2016. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg. Te magad írtad le a példát az unokatesódat.
2016. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, vannak. Én is szívesen lennék ilyen lánnyal :)
2016. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy álmom válna valóra, ha találnék ilyen lányt. :)
2016. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlenül vágyom arra, hogy a szerelmemmel veszítsem el, nem tartom annyira nagy dolognak a szüzességet, szóval akár.

L

2016. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

A szex az szex, a szerelem meg szerelem. Ez igazándiból két külön dolog aminek a gyökerei közösek. A szerelem mint olyan szintén szexuális vonzalomból fakad, csak számtalan nem szexuális jellegű dologgal egészül ki. Míg a szex az szex, kell hozzá a szexuális vonzódás és semmi több. Egy üresfejű, műveletlen cicababával képtelen lennék járni, mert nem sok közös lenne bennünk ami összehozna kettőnket az ágyon kívül. De a szexben, nem is Brahms munkásságáról vagy Bocaccio humanizmusáról akarok beszélgetni, hanem a szememnek igen kellemes kerek popsit szeretném markolni és nagy örömmel megdugni. Ugyanennyi ideig én is lehetek izgató egy tőlem stílusban teljesen elütő lánytól.

Szóval nem egy nagy durranás ha unokatesód egy, vagy akár egy-két bejáratott baráttal szexel, pusztán a szex öröméért amíg keresi az igazit. Bár ha megvan az igazi, nm értem miért ne lehetne baráti alapon is jól érezni magam azzal akivel korábban is. Ha addig nem lettünk egy szerelmes pár csak barátok akkor nem ezután leszünk. Szóval ha ő szűz létére így gondolkozik én azt mondom, egészen haladó szellemű a gondolkozásmódja, feltéve a védekezés (terhesség/betegségek) szem előtt van tartva és nem reklámozza, mivel ez manapság még kevésbé elfogadott, és csak magát bélyegezné meg vele. Mert akkor tényleg értelmes a hozzáállása.

2016. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Ez minden perverz, öregedő férfi vágya :DDD
2016. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Amikor még szűz voltam, én is csináltam ilyeneket. Szóval vannak ilyenek.
2016. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kivancsifancsii ***** válasza:
Volt csajom nekem is, és előző pasijának is kiverte, de szexről hallani se akar, ami mondjuk nem meglepő, hisz elég fiatal.
2016. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én komolyan örülnék már csak egy sima kézimunkának is, neki le sem kellene vetkőzni, ha úgy akarná közben hozzá sem érnék. De számomra ez is egy lehetetlen valami. Pedig cserébe jól kinyalnám, mert az is hiányzik nekem.
2016. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!