Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szerintem iszonyat szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem iszonyat szexi?

Figyelt kérdés

Ha egy srác nagyon illedelmes, és finoman bánik velem (de nem sznob viselkedésre gondolok, hanem a régebbi illemre). Pl. odanyújtja a karját, hogy belekaroljak, segít fel-, illetve leszállni, a karjaiba vesz meg ilyenek. Találhatok ilyen embert, vagy igény hiányában mind kihaltak?


Férfiak, Nők, nektek mi a véleményetek erről a viselkedésmódról? Imponáló, taszító, netán felesleges? Mi a véleményetek? Én annyira sajnálom, hogy manapság szinte mindenki bunkó, még egy köszönést is rest odabökni, nemhogy a másikra figyelni...


Köszönöm, hogy elolvastad, és a válaszod is köszönöm.

További szép estét, jó éjszalát!



2016. aug. 25. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Egy és fél hónapja van egy ilyen srác az életemben. Azóta is áldom az eget, hogy találtam egy ilyet :)


Szerintem ritka számban akad ma már ilyen fiú/férfi. Nekem jobban bejön az ilyen viselkedés, mint az a kamu keménykedés :)


21/L

2016. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is iszonyú imponáló tud lenni :)
2016. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meglehetősen régi vágású vagyok, így ez mind alap ... viszont nem is vagyok már srác ...
2016. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is tetszik, bár nem mindig, csak néha jó ilyenről is fantázialni. :)
2016. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

HALjak meg ha ilyen voltam bármelyik barátnőmmel mind otthagyott egy hónap után.

mostani barátnőmre szarok és odavan értem!


Nincs nő aki kedvességre illedelmességre vágyik.

2016. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Én gyakorta így bántam a barátnőimmel szerepjáték gyanánt, aztán kikeféltem a lelküket is.
2016. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerepjáték? Szexes szerepjátékra gondolsz, vagy csak megjátszottad az úriembert?
2016. aug. 25. 21:45
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Kekszes szerepjáték, de amúgy is úriember vagyok. Fenékig kinyalom a...tányért. :D
2016. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Én pontosan ilyen vagyok,ezért nem kellek egyetlen nőnek sem,és inkább csak megalázást meg kinevetést kaptam egész életemben érte,szóval nem éri meg ilyennek lenni sajnos... :/

25/F

2016. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

En is ilyen vagyok.

38F

2016. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!