Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mikor mondjátok azt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mikor mondjátok azt egy férfira, hogy erős a szexuális kisugárzása?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. Valami oknál fogva a nők nem tudnak rám férfiként tekinteni. Szerintem nincs szexuális kisugárzásom. Mikor mondanátok azt, hogy ,,Hűű, na erre a pasira de rámásznék!"? Szóval mit értetek szexuális kisugárzás alatt és mit kéne tennem ahhoz, hogy pozitív irányba változzanak a dolgok? 171 cm vagyok, pici pocakkal. Zöld szemeim vannak, a hajam rövid és sötétszőke, pici szakállat is hordok. A ruháim ,,antidivatosak", de nekem így jó.
2016. aug. 28. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Akkor mondják, ha jól néz ki. Nem létezik olyan, hogy kisugárzás, ezt csak azért mondják, hogy valamivel megmagyarázzák a felszínességüket. Azért nem tekintenek rád férfiként, mert alacsony vagy.
2016. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Én akkor szoktam mondani ha jól néz ki a pasi.
2016. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Számomra csak annak, akihez vonzódom... :D
2016. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz megfogalmazni, hogy mi is az!

Én nem is tudtam, nem is hittem az egészben, hogy létezik.

Aztán egyszer - totál véletlenül - összefutottam egy jóval idősebb pasival, aki 3 másodperc alatt megigézett...

Sem nem "szép", sem nem gazdag, de olyan eszméletlen kisugárzása van, hogy ha rám néz, hozzám szól, azonnal benedvesedem.

Próbáltam már normális magyarázatot találni a kapcsolatunkra, de nem csak a szuper-szex miatt vonzódok hozzá, hanem ha nincs szex, akkor is happy minden, de ha nem vagyunk együtt, üresnek és hidegnek érzem magam!

Tudom, hogy ez így nem igazán perspektívikus, de egyszerűen nem tudok, és nem is akarok nélküle létezni.

2016. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

látszik rajta: tudatában van, hogy örömet tud okozni, és fogadni is.


ilyesmik, mint mélyen a szemembe néz, ez már a jó szex ígérete lehet. nem tűnik idegesnek. laza, kedves, figyelmes, NEM ÖNFELÁLDOZÓ és NEM PARASZT.

2016. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
#1 nincs minden jó pasinak szexuális kisugárzása.Ezt az önbizalom adja,vannak jó pasik önbizalomhiánnyal is,nekik nincs ilyen "hú de rámásznék" kisugárzásuk.
2016. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 Bár nekem mondana ilyet egy nő...


Köszi a válaszokat!

2016. aug. 28. 13:35
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

El kellett gondolkodnom, mert teljesen máshogy néznek ki azok a férfiak akik eddig kiváltották belőlem az "itt helyben megerőszakolom" érzést!

A szem és a kéz szokott nagyon izgató lenni! Ahogy nézni tudnak, kajánul mosolyogva, hogy ugye tudod mit tennék veled?! A finom kezekkel pedig úristen mit csinálhat!!! Nem homisra gondolok, erős nagy kezek vastag, szép ujjakkal.. :-D Persze ehhez jön az ing vagy póló és esetleg a szűk nadrág tökéletesen megkomponált domborulattal! Aminek nem kell nagynak lenni, csak olyan "vá!" legyen!


Párom elég, ha ki-be veszi a levegőt! Vagy néz! De miért néz így, ezt nem lehet kibírni!!!!!

2016. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Nekem erős, de pici kezeim vannak, akkor az már homis? Nem értem ezt a logikát.
2016. aug. 28. 14:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak tudod olyan nyüzüge nőies és/vagy manikűrözött "kezcsykékre" gondoltam! :D
2016. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!