Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha már nagyon erős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nagyon erős a lelki kielégületlenségem? Arrogánsá, ingerültté váltam.

Figyelt kérdés
Átlagos 30-as nó vagyok,évek óta kapcsolat nélkűl. Ismerkedek,de egyszerűen nem maradnak meg mellettem a Férfiak. Pár szex,és Viszlát. Már úgy hiányzik egy biztos,komoly ,hosszútávú kapcsolat,de semmi. Úgy veszem észre,hogy ezt a férfiak észre is veszik,és menekülőre fogják. Pedig nem vagyok tapadós nő,sőt.. A kapcsolatban nekem elsődleges szempont a másik fél szabadságának tiszteletben tartása. Kezdek beleőrülni,hogy nem hajthatom senki vállára a fejem,és nem csókolózhatok szerelmesen,és nem várhatok senkit meleg étellel esténként. :(

2016. aug. 28. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Tarts macskát.


22/F

2016. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem segít. Tombolnak a hormonjaim.
2016. aug. 28. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha nem engednéd meg azt a pár szexet? Aki emiatt lelép, az nem is akart többet.
2016. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 homo ludensz ***** válasza:
Nehéz ügy. Én kapcsolatban élek és bizonyára görény egy krapek lehetek mert már hosszú ideje minden megcsinál a párom de ha megemlítem a "kedveskedést" mereven elzárkózik.Azon kívül mindenem meg van nincs okom panaszra csak régebben engem is meleg étellel várt most meg nagy "békességben" én az alsó szinten írogatok mint most is neki meg ott a felső szinten az ő szobája. Azért kezdtem úgy hogy nehéz ügy. Nekem csak rosszabb lenne ha osztozkodnánk és ki erre ki arra.Egyedül szerintem még rosszabb.
2016. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nevetséges :D :D :D
2016. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csunya vagy?
2016. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csúnya keress engem
2016. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hol ismerkedsz?

A legtöbb férfi fél elköteleződni egyébként.

2016. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja csakis a féfiak a hibásak.
2016. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!