Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha van egy fiú aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van egy fiú aki bókol nektek, esetleg el is hív randizni és bejön nektek külsőleg, akkor akadály lehet valami testi fogyatékosság?

Figyelt kérdés
Arra gondolok például, hogy van egy fiú aki külsőleg helyes, jó teste van. De mondjuk a lábán a nagylábujj melletti ujjában megnagyobbodott a csont és ezért akkora mint a nagylábujja és nincs rajta köröm. Ezt figyelembe vennétek és inkább össze sem jönnétek a sráccal vagy ez nem olyan feltűnő ok és nem számot tevő tényező?
2016. aug. 29. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Jajj ne viccelj már, ez semmiség.

Én vak vagyok még is hetente cserélgethetném a nőket.

2016. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
nincs véletlen anyajegye is? mert ha van akkor dobd!
2016. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. 22/l
2016. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bejön valaki, engem az sem zavar, ha műlába van.
2016. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jelentene akadályt. Senki sem tökéletes ;) 22 L
2016. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Ennél komolyabb "testi fogyatékosság" sem zavar. Ne viccelj már.
2016. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már ez semmi, még azon is túl teszem magam ha műlába van, igazából amíg fel tud állni aminek fel kell addig meg lehet oldani :D
2016. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!