Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem túl szigorú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl szigorú a barátnőm anyukája ilyen szempontból?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt egy 15 éves lánnyal, akinek nagyon szigorú az anyukája a szexualitást illetően. Azt mondta nekünk, hogy 18 éves koráig megvárom, ha nagyon szeretem, mert nem fog bíróságra járni egy esetleges terhesség miatt. Szerinte az óvszeres védekezés például egyenlő azzal, hogy át nyúl az ablakon. Tablettát nem hajlandó fel íratni neki akkor sem, ha például 17 éves lesz. Itt nem is a türelmetlenséggel van a probléma, hanem a hozzáállással. Legalábbis nekem nem szimpatikus a helyzet, de ahogy látom le kell nyelnünk a békát. Egyébként az anyukájának sosem volt jó párkapcsolata, ergo szexuális élete sem. Ezt a lányának mondta.

2016. aug. 29. 22:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem túllő a célon, lehet idővel enyhül.
2016. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell róla tudnia, nem is tartozik rá.

Tablettát nekem 16/17 évesen szülői jelenlét nélkül felírtak, nem kell hozzá szülő.

Az anyja szimplán egy fap*na, konzervatív nő, akit nem érdekel a lánya véleménye/akarata.

2016. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mindenben a rosszat látja meg egyből. Hozzánk jó ideig el sem fogja engedni elmondása szerint. Múltkor azt kiabálta a lányának, hogy majd biztos ő fogja tartani a gyertyát nekünk.
2016. aug. 29. 22:19
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy fog-e enyhülni, de én nem hiába próbáltam rá hatni, nem sikerült. A másik probléma, hogy ott a húga egyfolytában a sarkunkban, és még filmezni sem tudunk nyugodtan. Állítólag az anyja küldte ránk őrködni.
2016. aug. 29. 22:20
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

14 év a beleegyezési határ.

Az anyjának semmi köze a szexuális életéhez.

Ha nem akarod elrabolni a csajt, nem bántalmazod, nem zsarolod, hanem önszántából van veled, akkor ha bíróságra is mentek, és a lány melletted vall, akkor még lehet nagyot szakítasz is a végén, de midnenképp nyersz.

2016. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Azért még 15 évesen ne bombázza a barátnőd a szervezetét hormonális fogamzásgátló tablettával.. De pl tablettát felírják szűlő nélkül általában 3 havi adagot írnak fel ami 7-8 ezer forint... Az 1 havi kB 3-4 ezer forint.. Gyógyszer válogatja... Ha ezt tudod önerőből finanszírozni akkor írassatok tablettát a többibe meg nem kell beavatni az anyukát.. Csak mindent előírás szerint alkalmazzatok és nem lesz baj... 22 L
2016. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%

14 év a beleegyezési határ.

Az anyjának semmi köze a szexuális életéhez.

Ha nem akarod elrabolni a csajt, nem bántalmazod, nem zsarolod, hanem önszántából van veled, akkor ha bíróságra is mentek, és a lány melletted vall, akkor még lehet nagyot szakítasz is a végén, de midnenképp nyersz.

2016. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló tabletta csak egy példa volt. Például ha 1-2 év múlva sem engedi el hozzánk, eléggé kellemetlen lesz a szituáció. A testvére meg olyan (2 petéjű ikertestvérek), hogy képtelen el szakadni tőle. Ha csak videó hívásban beszélünk kicsit, mindig ott piszkálja őt. Szóval náluk nincs nyugalom.
2016. aug. 29. 22:42
 9/30 A kérdező kommentje:
Az anyja elég hamar közölte velünk, hogy neki elég csak egyszer el játszani a bizalmát, szóval ne csináljunk semmi hülyeséget. Bezzeg engem hamar számonkért, hogy mi a szitu az idióta apámmal, amit el mondtam neki. Aztán utólag hallottam olyat vissza a lányától, hogy azt mondta neki az anyja, hogy nekem csak arra kell a lány...
2016. aug. 29. 22:49
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ablakátnyúlós hasonlatot nem értem. Mire célzott vele? Ha megfelelően van használva a gumi, akkor nem lesz terhes. És különben sincs semmi köze a lánya szexuális életéhez
2016. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!