Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tették ennyire használha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tették ennyire használhatatlanná a love pont hu oldalt a készítői? Érdemes átmenni a Tinderre?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha valaki tényleg használni szeretné azonnal feljön, hogy csak VIP tagok tehetnek totál alap dolgokat is? Gyakorlatilag nem lehet megnézni se nagyban egy képet senkiről, se értelmes jelet dobni rá, hogy jelezzem érdeklődésemet se semmit... Én nem csodálkozok, hogy ez az oldal is hamarosan lehúzhatja a rollót, túlbonyolított, még Arcsibald nemi szervére is rá lehet keresni annyira sok mindent beletettek csak a lényeget felejtették ki, hogy az átlag ember használni nem tudja és a tagokat totál elveszíti. Vélemény, esetleg okokról tud valaki miért vált ennyire pénzéhessé az oldal? Miért tették ennyire használhatatlanná? Tindert használ valaki? Érdemes oda átmenni erről a kudarcba fullasztott oldalról?

#reklám #átverés #elhagyás #akadály #csőd #lehúzás #pénzéhes #fizess a semmiért is #funkció csak pénzért #ingyenes funkciókkal semmi értelme
2016. aug. 31. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Amíg sokan látogatják, addig fenn tudja tartani magát az oldal anélkül is, hogy mindenért pénzt kérnének, hiszen sok felhasználó közül lesznek fizető tagok még akkor is, ha nem kényszeríted rájuk.


Ha megcsappan az oldal látogatottsága, akkor ez már nincs így, az oldal nem tudja kitermelni a saját fenntartási költségeit meg a rajta dolgozó emberek bérét, így bizonyos funkciókat fizetőssé kell tenni.


Ha pedig már olyan szinten elhagyják az emberek az oldalt, hogy a kitartó tagokon kívül alig van valaki, akkor fizetőssé tesznek jóformán mindent, hogy amíg még létezik az oldal, meg tudják fejni a kitartó tagokat.

2016. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miről beszélsz, korlátlan tudtam mindig is levelet küldeni. Több meg nem kell egy beszélgetés elindításához.

Ezekkel a jelzésekkel semmire sem mész, amatőr dolog. Írj egy értelmes és érdekes levelet, a többi meg megy magától.

2016. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem Te nem használtál még rendes, "nemzetközi" társkeresőt, hogy össze tudd hasonlítani. Ma az ember nem kezd beszélgetést olyannal aki nem tetszik neki legalább öt képen.... Ez tény. A külső megfog a belső megtart. De ha a külső nem fog meg nem érdekel milyen szép valaki belül. Amúgy is, azt, hogy a szépség belülről fakad a csúnyák találták ki..! :P
2016. szept. 1. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne alkoss véleményt olyasmiről, amiről fogalmad sincs.

Tindereztem is, badooztam love.hu-n is voltam. Mindkettő használható.

Love.hu-n is látod a fotóját, hogy néz ki. Az albumokban lévőt kicsiben, és? Ha van szemed le tudod szűrni jól néz-e ki. És egyébként is, ha tudsz kommunikálni, hamar megkapod a facebook profilját. Nekem sokszor maguktól ajánlották fel már egy óra csevegés után. A többit meg kinyomoztam az adatai alapján. Nem kell hozzá agysebésznek lenni. Tinderen még egyszerűbb utánanézni valakinek...

2016. szept. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem mentesíti hogy egy korábban tök jó oldal gyakorlatilag lenullázódott és erről csak a készítői tehetnek. Egyetértek az előttem szólóval aki azt írta, hogy megy a pénz kiszivattyúzása, és a felhasználók épp ezért menekülnek. Miért nem elégszik meg valaki szerényebb bevétellel ha üzemeltet valamit? Miért akar belőle akkora hasznot húzni rövid idő alatt ebben az országban amitől az egész bedől? Annyi ilyet látni nem csak honlapokat. :-( Kár érte azért, egy ideig tök jó oldal volt, sajnálom, hogy ennek is vége lassan. :-( Egyre jobban süllyed mint a Titannic. :-(
2016. szept. 2. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miért akar belőle akkora hasznot húzni rövid idő alatt ebben az országban amitől az egész bedől?"


A love.hu nem emiatt dől be - egyébként is ez lenne vele, csak idő kérdése. "Szerényebb bevétellel" meg csak úgy lehet üzemeltetni valamit, hogy nem nagyon fejlesztesz rajta semmit. A fejlesztés sok pénzbe kerül. Ha viszont nem fejlesztesz, gyakran elpártolnak a felhasználók, mert nem tartasz lépést a korral.

2016. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A felhasználók attól pártolnak el ha valamit az alapfunkciójában is sz@rul működtetnek lásd csak víájpík nézhetik meg a feltöltött képeket nagyban annak ellenére hogy a rendszer figyelmeztet kép feltöltéskor ha nem elég nagy képet töltesz fel magadról és addig nem enged tovább. Ergo az én nagy méretű képeimet nem akárkinek mutatja meg csak annak akiből haszna van... Azért külföldön már szerencsére nem ennyire kapzsik a társkereső oldalak, ők máshogy oldják meg a bevételt, az alapfunkciók ingyen és jól működnek nem ennyire korlátozottan.
2016. szept. 3. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!