Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha hosszabb ideje vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideje vagyunk egyedül, már hiányzik a szex, akkor mi a jobb megoldás egy kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit úgy 1,5 hónapja. Randink csak egy volt, a neten szoktunk írni, szóba került már a szexualitás is. Én jó pár hónapja nem voltam senkivel, már hiányzik a szex nekem is, de nem tudom mennyire jó ötlet ennyire az elején ennyire közel engedni.

Amúgy én 21, Ő 22 éves és én vagyok a lány. Minden nap találkoztunk, amíg dolgozott, most egyetemen tanul. Azt mondja, hogy ő komolyat szeretne, hogy előtte semmi sem kell, hogy ciki legyen, fontos, de nem a legfontosabb a szex. Annyira az elején vagyunk, de azok alapján, ahogy írt, biztos vagyok benne, hogy be fog próbálkozni és ... Nem tudom, hogy fel kellene érte képelni, modván, hogy képzeli?? :D vagy mivel kell nekem is, hagyni, had legyen, ami lesz? vagy van aranyközépút?


2016. szept. 10. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy. -.-
2016. szept. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsővel.
2016. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nélkületek is tudtam. 😁
2016. szept. 11. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha komolyat akarsz, ne legyen szex ilyen hamar. Kommersz válasz, de nem jobb a biztosra menni?
2016. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha két ember megfelel egymásnak egy párkapcsolatra, akkor tapasztalataim szerint teljesen mindegy, hogy mikor van szex. Mert ha akar, akkor akarni fog komoly kapcsolatra akkor is, ha szexeltetek.

3 komoly kapcsolatom volt, az első 2 évig tartott, a második 8 hónapig, a harmadik, a jelenleg pedig több, mint 10 éve. Mindegyikben nagyon hamar volt szex, az egyikkel rögtön az első alkalommal.:)

Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy célod legyen, hogy rögtön ágyba bújj vele, de nyugodtan beszélhettek a szexről, nyugodtan lehet pajzán üzeneteket váltani, ha ahhoz van kedvetek és ha majd találkoztok és netán úgy alakul és szeretnéd, akkor miért ne történhetne meg?

Addig meg segíts magadon...:)

2016. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!