Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankad le néha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad le néha a barátomnak szeretkezés közben? Ez normális, másnál is előforduló dolog? Első partnerem, így nincs összehasonlítási alapom sajnos.20/L

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nehez megmondani. Esetleg potenciazavar amit ketlek vagy fejben mashol van .... esetleg nem kivan elegge.
2016. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja kíván, általában ő is kezdeményez.
2016. szept. 18. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg stressz, teljesítmény kényszer vagy nem tud teljesen ellazulni. Próbáljatok néha úgy is játszani, hogy nincs behatolásos szex, csak kis kényeztetés, masszázs, esetleg lightos orál. Ne legyen tét, csak játék és időtöltés. :)
2016. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem akar hamar elélvezni, hogy már lelankad.
2016. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is már volt ilyen, de nálam szó se volt az itt felsoroltakról. Egyszerűen csak a gumiban annyira nem éreztem semmit, hogy összementem :D
2016. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, de legelőbb én is a gumira tippelnék. Szerintem majdnem minden srácnak előfordult már, hogy óvszerben lelankadt.
2023. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!