Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megvetendő dolog, ha 38...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvetendő dolog, ha 38 évesen nem akarok egy új kapcsolatot, hanem csak valami kötetlen de szimpátián alapuló viszonyt szeretnék?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
F?
2016. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2016. szept. 19. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne meglepő?

Tegyél úgy,ahogy neked a legjobb.

Ha ezt akarod,csak nyugodtan :)

Ja és számíts sok privát üzenetre férfitársaimtól :D

2016. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Senki nem írt privit, ne aggódj:-) de nem is azért kérdeztem. Pasi van élőben is nem is kevés:-)
2016. szept. 19. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja akkor nem kell téged félteni.

Habzsolod a pasikat :)

2016. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A többségi társadalom úgy van berendezkedve, hogy egy 38 éves nő már férjnél van, és van legalább egy de akár két gyereke is (sőt mostanában ebben a korban már min. 3 a divat).

Természetesen a feleség hűséges, a férj becsületes, családszerető, és nagy családi boldogság honol mindenhol.

Kivéve ahol nem.

Van akinek nincs igénye erre. Mert nem akar elköteleződni senki mellett, vagy mert amivel foglalkozik számára kielégítőbb, és nagyobb boldogság, mint egy család, vagy csak így alakult az élete de nem belekeseredik hanem alkalmazkodik és a lehetőségekhez mérten a legtöbbet hozza ki belőle.


Írod, hogy nem akarsz új kapcsolatot, tehát eddig volt valami. Gyerekek létéről nem tudni, de végtére is ez másodlagos.

Ha te most jól érzed magad egyedülállóként, és (itt a gyerek téma nem elhanyagolható tényező) teljes életet tudsz élni és biztosítani, mind anyagilag, mind emberileg (gyerektartást most hagyjuk). Akkor neked ez az élet a megfelelő ebben a pillanatban. Röviden ha te most így vagy boldog, kiegyensúlyozott, akkor élj így, mert az élet lényege, hogy boldogok legyünk elégedettek önmagunkkal és az életünkkel. Nem kell görcsösen elvárások miatt kergetni valamit, mert mások szerint az a normális. Ha te egy baráti viszonyt akarsz amibe van szex, de nem akarsz elköteleződni, netán 2-3 ilyen kapcsolatot is fenntartanál a változatosság kedvéért akkor tedd meg. Nem lesz a homlokodra írva, és rajtad kívül senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel élsz lelki életet, és szexuális életet. Minden más belefér egy sima barátságba (Sőt a lelkizés is, de még akár a szex is :D).

Szóval tégy és élj belátásod szerint. Mindenki más meg bekaphatja.

2016. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi megvetendő, egyébként is azt mondom mindenki élje úgy az életét, ahogy neki tetszik, amíg másoknak nem árt vele, addig nincs gond.
2016. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nővel nem szeretnél ismerkedni?
2016. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Bevallom őszintén ezen már elgondolkodtam én is de nem biztos hogy menne is a dolog nekem legalábbis . Megvetendő lehet bizonyos esetekben szerintem az sem mindegy miért van ez nálad ? 37f
2016. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz új kapcsolatot megkérdezhetem?


Amúgy nőként nálad azért a gyereke kérdés is itt lebeg már eléggé. Ha akarsz, akkor túl sokáig nem húzhatod már az időt.

2016. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!