Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb pasik mitől tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasik mitől tapasztaltabbak szex terén mint egy fiatalabb?

Figyelt kérdés

Miben nyilvánul meg az konkrétan, hogy tapasztaltabbak? Mit csinálnak másként? Mi az amitől érettebbnek számítanak szexuálisan? Hogyan bánnak egy lánnyal?


Elsősorban idősebb férfiak válasza érdekel! Köszi! 24L


2016. szept. 19. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel idősebbek, feltehetőleg több partnerrel voltak, több pózt próbáltak, különböző ingereket ismernek, jobban figyelnek a partnerre, érettebbek, ha valami "baj" van, tudják hova nyúljanak, stb... Ez nyílván nem minden pasira igaz, de ha megnézel manapság egy átlag tinit, akkor ő tényleg csak a mennyiségre megy, nem érdekli, hogy a nő miként, hogyan élvez el, éli meg a szexet, vagy ha valamelyest törődik is veled, nem biztos, hogy olyan magabiztosság tudja kezelni a helyzetet, dolgot.
2016. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Lány vagyok. De egy idősebb pasi valószínűleg több lánnyal / nővel volt és tudja hogy kell bánni egy nővel nem űrítő zsáknak nézi hanem nőként bánik vele.. Sokkal finomabb és érzékibb tud lenni egy idősebb tapasztaltabb pasi mint egy fiatal.. Mert egy fiatal mindent ki akar próbálni azt hiszi Ő a f..sza gyerek és közben elfelejt nőként bánni a partnerével.. Egy idősebb férfi tiszteli a partnerét és annak testét is. Ezzel nem azt akartam írni hogy minden fiatal egy érzéketlen tuskó... Szóval Tisztelt a Kivételnek. 22 L
2016. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Jellemfüggő, de nézzünk egy "ideális" átlagot. Az idősebbek jobban odafigyelnek az erotikára, a körítésre, a partnerre. Itt a minőség is partiban van már a mennyiséggel. Sokkal kevésbé gátlásosak, és jobban ismerik a saját testüket, mi jó, mi nem. És pont a jellemük miatt kell előbb megismerni őket, minthogy rögtön ágyba bújni velük. :)


37F

2016. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy több ideje volt fejlődni. Semmi más. Ha nem használja ki az időt ugyanolyan béna lesz hiába idős. 28F
2016. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
hát ezt magamon is megtapasztaltam pl sokkal tovább bírom néhány perc helyet simán órákig is, csak nyalással ujjazással is tudok orgazmust okozni ami kezdőként nem nagyon sikerült :) meg már nem a kíváncsiság az első szempont hanem hogy a partneremnek örömet okozzak :D
2016. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Tapasztaltabbak pusztán a számosság miatt vagyunk, ha szűken ez a kérdés.

Jobb szeretőkké meg talán azért válunk a korral, mert türelmesebbé, nyugodtabbá érünk az évek folyamán, a türelem pedig hatalmas nagy előny sexuális szempontból.

Megtanultuk hogy pontosan milyen típusnál hová kell nyúlni, és észrevesszük, ha teljesen hiába időzünk el egy-egy stratégiainak vélt területen, nem jövünk zavarba, ha valami eltérő az átlagosnak nevezhetőtől.

Tudjátok, azt mondják: "őszülő halánték, hölgyeknek ajándék" ;-)

2016. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2016. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azt tudnám leginkább kiemelni, hogy nekünk számít a NŐ! Nem a saját kielégülésünk az elsődleges, hanem az, hogy a szexszel töltött idő a partnernek is legalább annyi, ha nem több gyönyört és örömet okozzon, mint nekünk. És talán már arra is rájöttünk, hogy a Nők lelkét is ki kell elégíteni, nem csak a testét és leginkább nem magunkat! Hiszen ha egy nő az aktus alatt NŐNEK érzi magát (akár fiatal akár idősebb), akkor olyan fantasztikus élménnyel ajándékoz meg minket, amivel egy dugás során soha nem lehet találkozni!

Összefoglalva ami "mellettünk szól" : türelem, odafigyelés, tisztelet, gyengédség, törődés, minőség

40+Ffi

2016. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmitől.


Lehet valaki 20 évesen is figyelmes és lehet 50 évesen is egy kőb*nkó. A kor és a partnerek száma semmit sem számít. A lényeg a felfogás és az odafigyelés, a többihez nem kell nagy tapasztalat.


A felfogás egyszerű: a partner boldoggá tétele a cél, amiből következik, hogy mi is boldogok leszünk.


Az odafigyelés pedig egyszerű érzékelés: lélegzetvétel, rezdülések, hangok, szorítások, mimika, szemek, verejtékezés, libabőr, testhő.


Mindez most lehet túl tudományosan hangzik és nem is elemzem ki ilyen szinten együttlét közben a partnerem, de kiváló támpont ahhoz, hogy velem legyen számára a legjobb a szex.


29F

2016. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak mutatni tudom
2016. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!