Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom régebben annak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom régebben annak a csajnak vette el a szüzességét akit gyűlölök. Elment a kedvem vele a szextől. Hogy gondoljak másra?

Figyelt kérdés

Épp a szexet tervezgetjük. Nekem ő lesz az első és ma beszélgettünk erről mikor mondja h ennek a csajnak is ő vette el a szüzességét. Azóta ez van előttem, és elment a kedvem az egésztől.

18L


2016. szept. 20. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
mindenkinek nehéz dolog akinek az első lesz, de a párjának már van múltja. szerintem ne rágódj ezen, fogadd el hogy neki van múltja, örülj neki, hogy neked nincs, mert ezzel is csak kevesebb bonyodalom van a kapcsolatotokban. van épp elég dolog amire gondolni kell mielőtt megtörténik az első, szerintem inkább arra koncentrálj, hogy biztos legyél a döntésedben, engedd el magad, ne félj a fájdalomtól, stb. ezek fontosabb dolgok, semmint hogy kivel volt a barátod előtted.ne társíts arcokat vagy személyeket azokhoz a lányokhoz, csak maradjanak ismeretlen csajok a lelki szemeid előtt. próbáld meg pozitívan felfogni, legalább nem kell attól félned, hogy totál béna lesz az ágyban, hanem odafigyel majd rád
2016. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

ha lefexel vele

akkor te is nyitott prda leszel mindenkinek mondogatni fogja hogy téged megb,a...s,z.ott

gondolom nem hiányzik neked ez

keress normális pasit ne ezt a f,a.s,zt

2016. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld nektek!


Akik meg priviben kérdezik hogy akarok-e ismerkedni üzenem NEM AKAROK!

2016. szept. 20. 23:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj drágám őszintén sajnállak, teljesen megértelek, szerintem, ha a barátom is ilyet mondana nekem, én ott teljesen szétesnék. :D
2016. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Hahaha! Mekkora kreténnel ismerkedsz. Úgyis csak a p1nádra hajt. De ez téged is minősít!
2016. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Ilyenkor mindig baj, ha az egyik fél szűz, a másik meg nem, mert ott lesz ez a probléma.

Engem is zavart a tudat, hogy aki elvette a szüzességem, állítása szerint megdugott ezt-azt. De később meg az zavart, mikor megtudtam, hogy az exem hazudott nekem, és nem is dugott senkivel, én voltam az első...

Így most évekkel később azért örülök, hogy nem egy szüzességvadász menőjenő vette el, akinek csak egy strigula lettem volna...

Aztán mikor szétmentünk, gyorsan betáraztam jópár fa$$zal, ha majd újra lesz kapcsolatom, ne érezzem $zarul magam azért, hogy a leendő páromnak esetleg több partnere volt, mint nekem :D

(Szerencsére sikerült is ehhez tartani magam.)

2016. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kovpet ***** válasza:
Ezt teszi a gyűlölködés...
2016. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy nem véletlenül hagyta ott ő sem.
2016. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, csak tegnap óta mindig ez van előttem hogy azzal a csajjal csinálja. És neki is a barátom vette el a szüzességét, annak a csajnak is a barátom marad meg ilyen emlékként.

Rossz nagyon a kedvem. Elment a szextől a kedvem teljesen.

Ment a zöld nektek a válaszokra!

2016. szept. 21. 17:37
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt a 32%-os gyökeret rúgja már ki innen valaki?


Kérdező te hülye vagy. Először is baromság ez a gyűlölködő viselkedés. Gondolom az a bajod hogy a másik ezerszer jobb csaj.

Másodszor a pasinak miért kéne gyűlölnie a csajt? Egyáltalán miért kérsz rajta olyasmit számon amihez semmi közöd ráadásul előtted történt?

Ha meg szűz lenne az lenne a bajod.

Nőj fel. Nem való neked még a szex.

2016. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!