Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem beszélnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem beszélnek a perverzióikról? Nem ugy értem hogy idegennel vagy haverral sokszor a párjukkal sem Miért nem találok perverz párt? Csajok srácok tanács vélemény? kort is kérek

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne általánosíts.. Pl én mindig meg beszéltem a párommal a dolgokat
2016. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22 L
2016. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő után kellene egy kapcsolatban beszélniük az extrémebb vágyaikról? Lehet, hogy nem adsz nekik elég időt, hogy megnyíljanak.


Én azért beszélek ezekről nehezen, mert szégyellem őket, és furának/betegesnek érzem magam. Mert a fiúk kb. bármiről el tudnak élvezni, én meg csak az ilyen perverz fantáziáidról. És azt hiszem, hogy a többi lánynak biztosan normális vágyai vannak, és félek, hogy a barátom rossznak, selejtesnek, betegesnek fog gondolni, mert nem elég, hogy nehezen élvezek el, de még ilyen fura dolgokra is.

25/L

2016. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sok lány simán elmondja és vannak köztük elég perverzek amin még én is meglepődtem nem rég ismertem meg egy 16 éves lányt és olyan perverz dolgakat mondott hogy csináljunk hogy köpni nyelni nem tudtam pedig voltam már pár lánnyal mert 28 vagyok :)
2016. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok után, hogy megkaptam, hogy beteg vagyok és kezeltessem magam? Kösz, inkább nem forszírozom a dolgot. :D

Majd következő pasit jobbat választok, olyat akinek mindent elmondhatok, köztük a durvább vágyaimat is. De ehhez majd bizalom kell, plusz az, hogy nyitott legyen és nagyjából azonos fantáziákkal rendelkezzünk.

2016. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na én biztos nem hurrognék le senkit a vágyai miatt :D

aki meg betegnek meg orvosi esetnek titulál valakit ilyen miatt na az a beteg és informálatlan idióta

én is kaptam már jelzőket

az emberek nehezen értik meg és buták

2016. szept. 25. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is osztottak már meg olyanokat h nyeltem egy nagyot, de emiatt senkit nem itéltem el
2016. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg nincs perverziója? Miből gondolod, hogy mindenkinek VAN, csak nem beszélnek róla? Nekem semmi gondom nem lenne beszélni róla, csak nincs miről. Na jó talán egy, de én azt egyáltalán nem gondolom perveziónak, csak tudom, hogy mások szerint fura és nem olyan gyakori, de azt sem titkolom. Tudom ez biztos lehangoló, mert ma már aki nem bdsm-re, szolgákra, kiskedvencekre, domokra, lábakra, verésre, hajtépésre, füstre, pelenkára, kikötözésre, erőszakra, hármasra, négyesre, ötösre, vagy anyámkínjára izgul az uncsi.
2016. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább attól félek hogy a párom nem akarja majd megbeszélni a problémákat mert "tabu".


Privikre nem válaszolok.

2016. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!