Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha azt mondjátok egy csajnak, hogy vele a legjobb eddig a szex és jól érzitek vele magatokat amugy is, Akkor azzal egy idő utan össze is jönnének?

Figyelt kérdés
Más csajt nem akarnátok megdugni csak őt, mert szexuálisan 100%ig passzoltok. És szex nelkul is k**va jol elvagytok.

2016. szept. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ha összejárok veled dugni azért teszem hogy kiélvezzem és nem jelenti egyből azt hogy már össze is akarok veled jönni...
2016. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Lehet régimódi vagyok beismerem, de én csak a csajommal dugok nem minden szedetvetett csitrivel ... szoval nem tudom èrtelmezni a kérdést:(
2016. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
"Azért mondom, hogy veled a legjobb, hogy ha már arra nem tartalak méltónak, hogy a barátnőm legyél legalább az álszent dumám miatt továbbra is járj velem össze, de ha felhoznád, hogy komolyra kéne váltani többet nem keresnélek" Én nem vagyok ilyen, de te naív vagy és ismerem férfi társaim gondolkodását most gondold át, hogy akarod-e, hogy továbbra is egy ürítő lyuk legyél vagy van benned elég büszkeség továbbállni a döntés a tiéd :D
2016. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2nak igaza van!!!
2016. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!