Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lány akivel hát még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel hát még nem vagyunk együtt de Szerintem egyértelmű hogy ez több már mint barátság. És akkor itt a nem mindennapi történet és kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval a lányról annyit röviden hogy vannak neki olyan gyermekkori és mostani traumái amiken nem tudja túltenni magát. Beszéltem már vele arrol hogy szeretem és hogy megpróbálhatnánk. De ő úgy csinál mintha csak egy barát lennék neki egyszerűen nem engedi hogy megcsókoljam nem engod közel magához pedig látom rajta is hogy nem csak egy barát vagyok neki. Tényleg rossz dolgokat élt meg de nem értem hogy miért csinálja ezt velem.

Próbálkozzak még csókoljam meg? Vagy hagyjam inkább? Mondjuk az utolsót semmiképpen nem akarom mert én tényleg szeretem.

Inkább tanácsokat kérnék.(Pl. Olyantól aki volt hasonló helyzetben)

Ja és normális válaszokat légyszi.



2016. szept. 27. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltetsd mivel rossz élményei voltak érthető hogy nem enged közel.. Várj amíg Ő teszi meg az első lépést.. 22 L
2016. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy barátzónázva lettél, de még észre sem veszed. Az igen :D
2016. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De észrevettem csak nem akarom annyiban hagyni😉 Még nem mondta hogy nem. Lehet hogy csak idő kell neki. Vagy nemtudom.
2016. szept. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!