Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek ebbe a 'kapcsolatba'?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a 'kapcsolatba'?

Figyelt kérdés

Van egy srác,,akit nagyon kedvesek. Szerelmes vagyok belé. Neki én nem vagyok a szerelme,de szeret velem szexelni.

Van egy exbarátnője aki élete szerelme volt 'más mint a többi nő' mert 'sokat nevettünk és nem tudtam kitalálni mire gondol '... Ő az első csaja,am otthagyta a srácot,mert 'neki több kell' . Most újra akár vmit, írt a fiúnak, találkoztak stb.

És ugyan nem volt szex v csók de állandóan beszélgetnek a fiú szerint. Ez rosszul esik. És a srác azt mondta szexeljek vele,maradjak a barátja később is, ne hagyjam el. És nem tudom. Ha összejön a csajjal elvileg velem már nem fog szexelni. Mert ő 'hűséges típus'...

De én szeretem... és azt mondja,szexben én mindent megadni neki amire vágyott,de az a csaj még nem. Most akkor én csak szexre kellek?

Azt mondta nem biztos hogy összejön vele újra. De erre nem lehet építeni h nem biztos. Mit csináljak? Ő azt mondta élvezzük amíg tart...

19L/24F



2016. okt. 5. 08:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan tökéletes még ez a google fordító. :D


Kb. mintha azzal lett volna fordítva valami idegen szöveg. XD

2016. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az ilyen részek 'szöveg' azt jelentik,amiket ő mondott,és am teljesen érthető sztem. Ezt szóban is így fogalmaznám meg.
2016. okt. 5. 08:43
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél már naív, persze, hogy arra kellesz. Olyan fura, hogy a világban nem tanulnak más hibájából az emberek. Kihasznál téged, még elmeséli , hogy ha összejön vele akkor veled már nincs szex. Miért? Te felőled még lehetne? Ha liba akarsz lenni maradj az, de ezzel saját magadat köpöd le az tuti. Már ne is haragudj.
2016. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Ja teljesen érthető :D


3× futottam neki mire kihámoztam a lényeget. Eléggé magyartalan az egész, igaza van az elsőnek. ("Szexben mindent megadni neki"xD)



Hát mit tegyél? Veled jól elszexelget de a másik csajba szerelmes ez elég egyértelmű. Ha magas az önbecsülésed, és helyén van az eszed akkor hagyod az ipsét a faxba, mert ha együtt is maradtok úgy is mindig az exe után fog sóvárogni.

2016. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Csak szexre kellesz neki, de ez érthető és te is tudod.
2016. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Nincs mibe belemenned, már benne vagy. És ezt hívják szexkapcsolatnak. A te döntésed, hogy benne akarsz-e maradni vagy sem.
2016. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Önbecsülés ide vagy oda, szeretem.

És jobb vele a szex,mint bárkivel.

Arra voltam kíváncsi,hogy utána mi legyen,hogy otthagytam v vele maradtam. Ha vele maradok, hogy kezeljem a helyzetet? Ha otthagyom keressek vki mást,aki mellett elfelejtem? Vagy mi legyen?

2016. okt. 5. 09:49
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 te pedig végtelenül undorító vagy😞
2016. okt. 5. 09:52
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, hogy jó vele a szex. Azt viszont tényleg el kell fogadnod (amint az előbb is írtam), hogy ő téged kizárólag szexpartnerként kezel. Ha újra összejön az exével (vagy bárki mással), onnantól kezdve nem lesz kérdés, hogy veled vége a szexelésnek. Ettől függetlenül maradhattok barátok - bár szerintem akkor ez már nem lesz egy tartós barátság. És lassacskán te is keresni fogsz valakit, akivel igazi partnerkapcsolatod lesz.
2016. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Es felreertes ne essek, ezt nem azert irom, mert gonosz vagyok vagy undorito, hanem mert te lotted be magadnak ezt a szinvonalat, es most megis panaszkodsz miatta. Mindenki csinalja, amit csak szeretne, csak utana ne sirjon a szaja, ha neven nevezik a gyereket.
2016. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!