Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként nemrég találkoztam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként nemrég találkoztam a tantrával és a magmegtartó szeretkezéssel illetve életformával. Azt kell mondjam rendkívül érdekes. Másnak is van itt tapasztalata? Lehet mindkét nemből válaszolni.

Figyelt kérdés
köszönöm.

#tantra #szakrális szexualitás
2016. okt. 6. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs tapasztalatom, mert nincs kivel gykaorolnom férfiként.

De várok egy olyan nőre, aki ezt feltudja fogni végre, és elkezdhetünk tanulni egymástól ilyen téren...

Nem vagyok tapasztalatlan, de az szexualitás, ami alacsonyabb rezgésszintű a szer-étkezésnél !


Szóval épp egy nőre várok... remélem jön nemsokára.

Ha esetleg itt akad rám az illető lány, nyugodtan írjon.

Szőke magas vagyok :)

19/ffi

2016. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Örülök a pozítív válasznak és sok sikert kivánok neked Baratom:)

:))))))))))

2016. okt. 6. 13:29
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én nőként azt vallom, hogy a változatosság gyönyörködtet. Nekem is többféle orgazmusom van (nem csak csiklói és hüvelyi, hanem van elnyújtott, van kirobbanó, van, hogy sok kicsi, stb.). Nem is igazán tudom szabályozni, hogy mikor milyen, mindig annak örülök, amilyen van. És a párom is hasonlóan van ezzel: ő is többféle orgazmust tapasztalt meg eddig szeretkezéseink során. Van, amikor egyáltalán nincs ejakulációja, van, amikor nagyon sok. Van, amikor egészen mélyen, a prosztatájában érzi a kielégülést, máskor a péniszében. Én egyáltalán nem örülnék annak, ha csak egyféle szexualitásra lennénk képesek. Örülök annak, hogy mindig van valami új élmény.
2016. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezekről ti honnan szereztek információt? Hol olvashatok a témában?


A párommal érdekeltek vagyunk ezzel kapcsolatban, csak nem igen találtunk rendes forrást eddig.

2016. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm

1-es voltam.

És várom továbbra is a kicsit... máshogy gondolkodó (spirituálisabb) nőket.

2016. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves négyes, tantrikus kontinencia, életerő kontinencia, szakrális szexualitás támakörben keress olvass, építs kapcsolatokat, ezt tudom javasolni!

ha tudsz\tudtok angolul, sokkal könyebb a dolog.

A az energia szublimációja szintén ehhez a témkörhöz tartozik.

2016. okt. 6. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Voltam egyszer egy férfivel, aki bevezetett ebbe, akkor még nem tudtam, hogy ennek ez a neve, sőt igazából szinte semmit sem tudtam ezzel kapcsolatosan, csak rábíztam magam, és hagytam, hogy vezessen. Konkrétan csak annyi történt, hogy végig bennem volt, szinte nem is mozogtunk, csak mikor pozíciót váltottunk, illetve néha mozgatta bennem a péniszét, néha én feszítettem rá a hüvelyi izmokkal. Az egész kb 1 órán át tartott és végig nagyon intenzív szexuális izgalmat éreztem. Meg valahogy az egész olyan bensőséges és emelkedett volt. Igazi élmény. A végén persze befejeztük "hagyományos módon", de mondanom sem kell, hogy még sosem volt akkora orgazmusom. :) Szuper dolog szerintem, ha több időm lesz, biztosan foglalkozom ezzel alaposabban.
2016. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a legnagyobb élmény akkor következik be mikor meg tanulod nem befejezni a 'a hagyományos módon' hanem megmaradtoka csendben gyönyörben és intimitásban. Aztán újra és újra. Újra és újra, órákig akár. Egy eéletforma keletkezik és amikor az első full body orgazmusod megtörténik...:)))

a határ a csillagos ég!:P

2016. okt. 6. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:

én megismertem néhány tantrásat, meg 1-2 ismerősöm ebbe az irányba ment el.

Lehet csak nagy véletlen, de a legtöbb szerencsétlen, életképtelen ember, akik nem tudnak egy munkahelyet, egy kapcsolatot, meg úgy kb semmit elérni az életben.

Nekem csak ilyen tapasztalatom van. Mint amikor a TVben az egészséges életerőket papolja egy elhízott, pattanásos, zsíros-hajú nő.

2016. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudnék azonosulni a szexnek ezen formájával. Számomra fantasztikus élmény, amikor a párom belém élvez, imádom érezni, amikor a meleg nedv szétárad bennem. Ráadásul már tudományosan is igazolt, hogy a spermium a női szervezet számára rendkívül hasznos és értékes anyagokat tartalmaz, amelyek kiegyensúlyozottá és egészségesebbé teszik a nőt. Önző dolognak tartanám, ha a férfi nem akarná nekem adni a spermáját. De ez az én véleményem, mindenki más úgy szexel, ahogy akar.
2016. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!