Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dolgoztam nyáron egy helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgoztam nyáron egy helyen és a fullos csajok átlagos vagy rondák voltak facebookon (képek alapján). Volt hogy netről találkoztam fullos (nak tűnő) csajjal és ronda volt!?

Figyelt kérdés
Ti is észrevettétek már ezt, hogy csomó ilyen van?

2016. okt. 10. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki meg van elégedve önmagával, az nem retusáltatja szanaszét a képeit...
2016. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ebben most mi a pláne?

Hogy 2 hónapot dolgoztál, vagy, hogy a Facebook nem a valóság?

2016. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 22:07

te tényleg ennyire fogyatékos vagy?

2016. okt. 10. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, de én is ismerek olyan embert, aki egyáltalán nem fotogén, élőbe meg vonzó, olyan kisugárzása van stb... Ami ugye egy képen meg nem jön át.

Viszont a ronda lányok meg akikről beszélsz, gondolom kipróbálnak 200 pózt, ruhát, beállást, filtert, és kiválasztják azok közül a legjobbat, ezáltal sokkal szebbnek tűnnek és ez nem tükrözi a valóságot.

2016. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem ő a fogyatékos.
2016. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nyár mióta 2 hónapos?

Egyébként rengeteg instagramba belebuzult lány átlagos, vagy csúnyácska élőben. Ezzel próbálnak kompenzálni.

2016. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
A fogyatékosságról meg annyit, hogy beírod, hogy "ma 22:07" az holnap is az az ember? Van a válasz mellett egy ilyen kis jel: # a gyengébbek kedvéért ez jelenti azt, hogy hányadik válasz adó.
2016. okt. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Hogy jön a kérdésedhez, hogy dolgoztál? Miért fontos ez? Én 9 éve dolgozom és ugyanúgy láttam már "fullos" (azoknak, akik már elfelejtettek magyarul) és átlagos vagy ronda csajokat is. Sőt, mikor még nem dolgoztam, akkor is láttam ugyanilyeneket :) Sőt, volt hogy már dolgoztam, de nem voltam még Facebook-on (akkor még itthon az iWiW volt a menő), és volt egy csaj aki ott ronda volt, élőben pedig mégrondább, azóta eltelt jópár év, de már szebb lett xD Amúgy meg név nélkül tudod iit fogyatékosozzál le, ha azt sem veszed észre, hogy mennyire fogyatékos kérdést írtál ki. Hány éves vagy? 15?

F/29

2016. okt. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 06:30


Komolyan ebbe tudtál csak belekötni? Olyan izzadságszagú, hogy ideáig érzem. De szerintem a te helyesírásod sokkal gázabb, kedves "válasz adó". Ez valami újfajta adó? xD


ma 06:40


Mi az, hogy hogy jön a kérdéshez? Ez egy összetett mondtad, a második felében szerintem rá is jössz, hogy hogyan kapcsolódik a kérdéshez. JÉZUSOM. Egyébként azt írok bele a kérdésembe, amit akarok, ha akarom, kiírok egy egész kérdést a nyári melómról.

Ha már itt tartunk, hogy jön ide, hogy te mit láttál? Offolsz.

Ne büszkélkedj vele, hogy 29 éves vagy...

2016. okt. 11. 11:09
 10/10 A kérdező kommentje:

És csak azért is így válaszolok. Mert az időpont sokkal jobb, mint a hozzászólás száma, ami változhat, ha törölnek valamit, az időponttal ellentétben. Te nagyokos...

A kedvedért a "ma" szót is odamásoltam, remélem idegrohamot kapsz tőle.

2016. okt. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!