Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már strandon? Hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már strandon? Hol csináltátok, vízben, parton, vagy öltözőben? Milyen volt? Mennyire volt jobb/rosszabb, mint pl. ágyban? Hány évesek voltatok és mennyi a partner. Kort és nemet is írjatok. Köszi ;)

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Parton azért elég érdekes lenne ott a tömegben. :D

Néha a medencében belegondoltam, hogy akik egymásba vannak gabalyodva kicsit arrébb, talán egymásban is vannak szexuális értelemben is. Eléggé undorító nyilvános helyen, ahol mások is megmártóznak a pár mocskában, ami szex közben kerül a vízbe.

Öltözőbe pedig ki kéne rakni egy táblára, hogy aki undorodig szex után azon a helyen mások után öltözni, az ne menjen oda.

2016. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Strand öltözőjében, a kabinban. Este volt már, kevesen voltak a strandon. Vízibiciklin, nádas takarásában oráloztunk. Jó volt mindkettő. Huszas éveim elején jártam, a lányok tizenévesek voltak. Az elsővel azon nyáron kezdődött, "kétnyári" kapcsolat. A vízibiciklis lányok hárman voltak, velük futó kapcsolat volt. Nagyon jó volt mindkettő. 40F
2016. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
nudistrandon csináltuk parton, vizben, egyik alkalomnál egy szexi milf végig is nézte, végig szemeztem vele hol én, hol párom
2016. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Velencei tóban miközben mellettünk fürödtek már jópárszor. Csónakban is a tó közepén. A parton is este sötétben.
2016. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Velencei tóban estefelé szexeltünk, én voltam kb. 24 a csaj 20

42f

2016. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
balatonban. egyrészt izgibb, mert a közelben mások úszkáltak, viszont az izgalom mellett sajnos a víz kimondottan szárít. szóval az ágy/asztal sokkal jobb :-D
2016. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 János Gilján ***** válasza:
87%

Dagály termálmedencéjében 2-3 alkalommal voltam együtt az akkori barátnőmmel úgy 12-15 évvel ezelőtt. A feleségemmel pedig 3 évvel ezelőtt a miskolctapolcai barlangfürdő egy megvilágítatlan medencéjében. Ahogy észrevettem, voltak még rajtunk kívül is ott párok hasonló koncepció alapján. :)


"Swinger medence" ajánlom másoknak is ilyen célból!

2016. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bibionen a tengerben de csak pár percig. Egy élmény volt :)
2016. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel régen egy strandon a medencében beleült az ölembe ....
2016. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Strandon a kabinban orál,a medencében csak ujjaztak. A Balcsiban szex is volt a vízben és éjjel a parton is. L.
2016. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!