Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen benyomást kelt ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen benyomást kelt ha egy szűzlány csak előjátékra vágyik? (Nem keresik senkit csak a véleményetekre vagyok kiváncsi)

Figyelt kérdés

Szűzkuvrának tekinthető? Mélyen érzés lehet egy férfi szempontjából h neki kell mindenre megtanitania a testiség terén, viszont a szüzességét nem veheti el?

Mégegyszer hangsúlyoznám, h ez nem hirdetés.



2016. okt. 17. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az álmom egy ilyen lány.
2016. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó érzés lenne tanítgatni, és azért a kölcsönös orgazmus sem kizárt így. Majd te is rájössz, hogy nem a tulajdonképpeni behatolás a lényeg a szexben.
2016. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem szokásom az ilyesmi,persze általában úgy indul hogy csak izgatás,petting,max orál.De aztán a kölcsönös ismertségből adódó bizalomnak s nem kevésbé élvezeteknek köszönhetően maga az aktus,szüzesség elvétele is megtörténik rendszerint.Ami teljesen rendjén való...

26f

2016. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenki elkezdi valahol.. Szerintem semmi gáz nincs benne. :)
2016. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

na hány levelet kaptál már?

Őszintén, engem egy ilyen baromira izgatna, főleg a tudat, hogy vissza kell fognom magam. Szóval hajrá!

2016. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

gondolom várnátok pár hónap múlva h odaadja magát teljesen?

már mint az valamilyen sziten sértené az egotokat, h nem ti kapnátok meg őt hisz "kiképeztétek" saját ízlésetekre formáltátok

2016. okt. 17. 17:12
 7/13 anonim ***** válasza:

nem sértené, főleg, hogy alapból megkapom a szexet, nem kellene szűz lányokra ráhajtanom szex reményében, inkább csak kihívás lenne és izgató, hogy "kiképzem" a lányt.

Kicsit mint a "szürke 50"-ben.

2016. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az a petting. És természete része a párkapcsolatban. Nincs vele gond.

Azt viszont nem értem mit szeretnél?petinges szexkapcsolatot? Párkapcsolatot, de mert nem vagy semmiben se biztos nem mernél többet ígérni?

Vagy lehet több is, de nem hinnéd?

Esetleg valakit aki tanítgat, s főleg elélveztet Anélkül, hogy neked viszonoznod kellene?

.

.

.

2016. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

miértis?:

sehol sem írta, hogy nem viszonozná

Igazából én úgy képzelem el, mint egy szexkapcsolat, de farok nem mehet a punciba, minden más mehet.

2016. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedik a saját testével,hogy mi hogyan jó neki,nem szeretné elkapkodni.Ez nem gond.
2016. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!