Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! Ha nektek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha nektek tetszik egy pasi, és csak szexkapcsolatot akartok mennyire számít ha házas, nem független?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Házas legyen, mert én is az vagyok.
2016. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem kezdenék nős pasival!

Annyi pasa van akik csak szexet akarnak... nehogy már ne találjak egy facért....

2016. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, h egyéjszaka beleférne, de tartós szexkapcsolatba nem valószínű, h belemennék, max, ha életem legjobb du@ása lenne. De igyekszem kerülni a nős pasikat.
2016. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Előre leszögezem,hogy egyrészt sosem volt egy éjszakás kalandom, főleg nem házas férfival.

(Hozzáteszem nem rajtuk múlott)

Viszont őszinte leszek egy nős férfi közeledése...hát hogy is mondjam,sokkal jobban simogatja a lelkem.

Három ilyen volt eddig,sosem engedtem egyiknek sem semmit a flörtön túl.

Bár néha nehéz volt az tény.


26/N

2016. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ha valakit izgatna is, akkor miért igyekszik kerülni inkább? A diszkrécióval nem lehet gond..
2016. okt. 17. 22:31
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Jobb, ha házas, akkor diszkrétebb. Én is foglalt vagyok.
2016. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
én mint szintén házas pasi azt mondanám, hogy a sok hazudozás kikészítené a csajt
2016. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

"Ha valakit izgatna is, akkor miért igyekszik kerülni inkább?"


Volt idő, amikor laza kapcsolatot kerestem, de nem akartam házas pasit. Hogy miért? Túl sok alkalmazkodást igényel, ami egy független férfinél nem gond. Például egy házas pasit nem lehet felhívni bármikor, akár csak a következő tali időpontját egyeztetni. Egy házas pasival nem tudunk elmenni együtt több napra. Egy házas pasinak folyamatosan bűntudata van (ha kapcsolatom nem is volt, de azért találkozgattam házas pasival, és szörnyű volt, hogy ha nem fogadott hívása volt az asszonytól, azonnal remegni és izzadni kezdett). Egy házas pasival nem lehet nyíltan megjelenni bárhol, nehogy meglássák. És ha esetleg túl jól alakul a dolog, és kialakulnak érzelmek is mindkét fél részéről, akkor jön a szenvedés...

Kell a fenének!

2016. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Becykeee válasza:
82%

Ez így van utolsó



2016. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 icu75 ***** válasza:
77%
Szingli koromban volt tartós szexkapcsolatom házasemberrel. Nem érdekelt hogy van felesége,lelkiismeretileg számoljon el ő magával. Sose félt és beültünk többször is kávézni nyilvános helyekre. Nekem megfelelt,abban az életszakaszomban,nem volt szükségem többre,így legalább biztos lehettem benne hogy a dolog csak arról szól amit szerettem volna. Figyelmes,kitartó szerető volt emellett jól el tudtunk beszélgetni is,korrekt,megbízható ember volt. Ezek a dolgok számítottak,nem az hogy nős vagy sem.
2016. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!