Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van/volt olyan személy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt olyan személy az életetekben akivel lehetett volna valami (kapcsolat, szexkapcsolat vagy egyszerűen csak egy alkalom) de elutasítottad vagy egyszerűen csak nem tettetek lépést egymás felé valami miatt?

Figyelt kérdés

pl. : akkoriban párkapcsolatban éltél stb.


Ha igen ki volt az és miért nem lett semmi?


2016. okt. 19. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen van,egy nős pasi,sajnos ,pedig mindketten akarjuk egymást. :(((
2016. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van, egy csodás pécsi lány. Vitathatatlanul én toltam el, azóta is sajnálom.
2016. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekel mások magánélete.. ? Ez nem egy konkrét kérdés. A válaszokból nem leszel okosabb..!
2016. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt pár olyan lány, akik jelezték, hogy nekik bejövök, de nekem nem jöttek be, így ha nem is konkrétan, de passzivitásommal elutasítottam őket.

Viszont volt egy olyan lány, akinek lehet bejöttem, és ő is nekem, utolsó nap, amikor egy helyen voltunk, akkor odajött beszélgetni, de akkor eléggé kis béna voltam, és nem kértem tőle semmi elérhetőséget, aztán később már nem is találkoztam vele.

2016. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van egy pécsi lány akit soha nem felejtek
2016. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3-as

Nem is akarok okosabb lenni, nem azért írtam ki a kérdést.

Akinek nem tetszik a kérdés az nem válaszol,ilyen egyszerű.

Többieknek köszönöm a választ :)

2016. okt. 19. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak érdekelt a " miért,, Ennyi.
2016. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt néhány lány, akik kifejezték, hogy bejövök nekik és valószínűleg szívesen vették volna a közeledésemet. De nem ismertem fel ezeket a jeleket, vagy megijedtem valamitől. Ezek a lehetőségek elszálltak, pedig lehet, jó lett volna.

Máskor meg kapcsolatban voltam már, amikor mástól is kaptam egyértelmű ajánlatot. Ezeket nem sajnálom, hogy elutasítottam.

2016. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
volt 2 éve egy lányismerősöm barátok vagyunk csak nem tartjuk nagyon a kapcsolatot, egyszer összefutottam vele majd feljött hozzám én szerintem benne lett volna csak hülye voltam és elszúrtam :( de elszúrtam ha kicsit jobban fűzöm meg bizonyítok hogy tényleg akarom nem csak a szám jár, de sajnálom... 20/f
2016. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt több is. Az ok: vagy én voltam házas,vagy épp a másik fél.

Aztán volt olyan is,amikor egyikünk sem volt házas, de mégsem jöttünk össze.

2016. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!