Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, amikor a párotokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, amikor a párotokat szopjátok ő milyen testhelyzetben van? Nektek, hogy kényelmes?

Figyelt kérdés

Ha sokáig kell csinálni váltogatjátok a pozíciókat?

Szeretitek ha ő is mozog,vagy jobb ha mozdulatlanul hagyja,hogy csináljátok?



2016. okt. 20. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekm most nincs senkim :(
2016. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 icu75 ***** válasza:
100%
Hát az attól függ,mondjuk ha passzívabb és nem mozog akkor a hátán fekszik,vagy félülőbe támasztja a hátát. Aktívabban térdelő,álló helyzetben van. Igazából még passzívabb helyzetben is mozog egy kicsit mikor már végefelé van. Pozícióváltás is van legtöbbször mivel nem 5perces a dolog.
2016. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fejen állva.
2016. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ő áll én ülök az ágyon így a legkényelmesebb mind a kettőnknek.
2016. okt. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ráülök a fejére, és úgy megy az aktus. ;p
2016. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Változó, van amikor áll én térdelek előtte, vagy az ágyon ülök, guggolok. Van mikor térdel én előtte fekszem, van hogy ő fekszik én ráhajolok, az ágy mellett áll, én meg fekszem és lelógatom a fejem, aztán így dug szájba...
2016. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a legkényelmesebb, ha ő fekszik és fölé hajolok. De van olyan, hogy ülök az ágyon és ő elém áll. A legkényelmetlenebb számomra, mikor én fekszem félig hanyatt, félig oldalt és ő elém térdel... így nagyon tartani kell a nyakam, hosszú távon baromira fárasztó, és alig férek így hozzá. De ő szereti ezt a helyzetet is, szóval néha (előjátékként) alkalmazzuk.

Nem szeretem, ha mozog, mert nekem szopás közben folyamatosan koncentrálnom kell arra, hogy ne fogazzak, hogy ritmusnál maradjak, és lehetőleg ne is szaladjon váratlanul mélyre a farka úgy, hogy nem vagyok rá felkészülve. Ha elkezd ficánkolni, akkor bizony történhetnek "balesetek", ami neki fájdalmas... ;)

2016. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!