Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha a nő odaadó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a nő odaadó a szexben, az egy idő után megszokottá válik annyira, hogy kíváncsi lesz a férfi egy másik nőre?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Nekik nincs olyan,hogy elég jó.

Mindent és mindenkit megunnak elég hamar.

2016. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. ha kellően érett és intelligens a férfi akkor képes lesz értékelni és megbecsülni egy ilyen nőt.

igazából az, hogy kíváncsi lesz másik nőre.. az nálam kb úgy működik, hogy kíváncsi vagyok én rengeteg nőre, de van bennem tartás, és önuralom.

2016. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

igazából lehetsz te odaadó,de ha 5 év múlva 15 kilóval vagy több,mint mikor megismertelek,akkor először félárbóc lesz a jutalma,aztán aktus közben lelankad,végül már csak másra áll fel.

szóval ha tartod a formád,akkor remek ha odaadó vagy,de a külső és az igényszint sem mindegy hozzá.

2016. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak kizárólag sexkapcsolatnál van ilyen.
2016. okt. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!