Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozhatnánk rendbe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnánk rendbe a szexuális életünk és a párkapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt most szeptemberbe költöztünk össze még nem feküdtünk le egymással (fel tole) ne ezzel van elsősorban a baj. Teljesen elhidegültünk egymástól folyton csak a telefont nyomkodja nem foglalkozik velem csak arra vagyok jó h vezessem a háztartást. Ő elmondja h milyen volt a napja meg ilyenek de az enyém már nem érdekli. Szexuális életünk pedig 0 ki nem szexelünk de azért eddig volt petting meg ilyenek de már az arcra puszinal nem jutunk többre. Az lehet a baj hogy nem szexelünk? 18/f 19/l
2016. okt. 25. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Te egy lúzer, béna, szerencsétlen ember vagy, aki nem egy valódi kapcsolatban él. Mindössze egy papucs vagy és kb nem barátnőd van, hanem egy lány barátod, aki néha engedi a szájra puszit és az ölelést.


Nem rendbe hozni kellene az életEDET, hanem elkezdeni élned. Amit ezzel a lánnyal nem fogsz tudni megtenni. Valószínűleg már annyira alacsonyan vagy a szemében emberként, hogy sosem tárná szét a lábait neked.


Amit tehetsz és amiből hosszú távon a legjobb lesz neked, ha most szakítasz vele és hagyod őt. Ez az első lépés egy jobb élet felé neked.

2016. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az első mindent leírt
2016. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem h higyan hozzam rendbe ha szakitani akarok nem irom ki ezt a kerdest.
2016. okt. 25. 11:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég, hogy luzer vagy még az értő olvasás sem megy.

Nincs mit rendbe hozni, mert ez nem egy kapcsolat!

Nincs értelme erőltetni. 3 év után szerinted ez normális?

3 hónap után is abszurd!


Az-az igazság, hogy neked ez tetszik és nem is akarsz váltani. Örökre a kutyája leszel. Nincs ezzel baj, csak akkor ne rinyálj, hogy nincs szex!


Szedd össze minden bátorságod és lépj ki ebből!

Ha nincs elég, akkor viseld a következményeit.

2016. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz rendbehozni? Van egy hároméves kapcsolatod, ahol még szex sem volt, ez nem normális, ha konzervatívok vagytok akkor se. A kapcsoalt elején a legintenzívebb minden érzés, ennél csak rosszabb lesz. A minél is lesz rosszabb? A szájra puszinál? Össze is költöztetek, de mire, minek? Nincs közetetk semmi lakótársak vagytok, ezen nincs mit rendbehozni. Te vezeted a háztartást, hogy mit csinálsz? Értem, hogy a férfi is vegye ki a részét, de konkrétan te csinálsz mindent miközben a csaj aki veled van nyomkodja a telefonját és már puszi sincs..tényleg szánalmas ez az egész
2016. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igazuk van....
2016. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 éve együtt vagytok és még nem szexeltetek?? Nőként mondom, hogy ez nem normális dolog! 1 hónap után már nem azt mondom, hogy kötelező, de már megérett rá a kapcsolat. Ha annyira szeretne, akkor már közeledett volna! Ha szeretem a másikat, akkor kívánom is. Engem nőként is rohadtul zavarna, ha a párom nem akarna szexelni velem. Az első pár hónap még úgy ahogy elmegy szex nélkül, de éveket tuti nem várnék. Szeeintem gondold át ezt a kapcsolatot. Nem normális dolog, hidd el. Nem hinném, hogy pasiként te normálisnak tartod ezt, hogy nincs szex. Te nem közeledtél? Nem kívánod? Nem mondtad még neki, hogy már igen csak itt az ideje? Azon nem gondolkodtál el, hogy esetleg megcsal? Mert szerintem 3 szexmentes évet ő se nagyon bír.
2016. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok hiány. Nem vagy neki fontos.

Kommunikáljatok rendesen s gondolatokat ébressz benne amitől újra lángra gyúl.

2016. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyszerüen hagyd ott nincs ezen mit ragozni, persze h nem szexel veled ha közben mindenki mással igen.. az h fél azt azt jelenti h nem tart rád igényt
2016. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát ennyire vagy tökös? szedd össze magad, légy férfi és mond meg annak a lánynak, hogy mit akarsz és hogy akarod.

Kicsit gondolj már bele, szerinted miért szeretnek a fiatal lányok összejönni egy 30+ éves pasival? Azért mert azok nem teketóriáznak már annyit és nem papucsok.

Ilyen hozzáállással semmit nem fogsz elérni, sem a párodnál, sem az életben.

Kérdezd meg magadtól:

"Egy igazi férfi, olyan akire bármikor fel tudnál nézni, mit csinálna ebben a helyzetben???"

2016. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!