Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ugye nem undorító a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ugye nem undorító a női spriccelős orgazmus?!

Figyelt kérdés

A legutóbbi partnerem, magam sem tudom hogyan, de elérte, hogy ejakuláljak nőként. Utána kicsit kiakadt, hogy milyen az ágy stb. aminek persze én sem örültem, de erre nem is számítottunk.

Persze azóta folyamatosan azon van, hogy ismételjünk és egyebek, és tényleg látom rajta, hogy olyan csodálattal néz, de mégis feszt kiakad a végeredményen és hogy most a "mocsokban kell feküdni"... (pedig már törülközőt is rakunk alám)!



2016. okt. 30. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Inkább izgató
2016. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nőként írok neked. Én is spriccelek, de a páromnak eszében sem jut ezt mocsoknak emlegetni. Nekem ilyen megnyilvánulás után el is menne a kedvem tőle.
2016. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a dolog teszik Neki, miért ne tetszene, de állandóan emlegetve van a folt ami marad. Persze majd valamit beszerzek, dehat ezzel jár...
2016. okt. 30. 17:49
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Meg nemvolt hozza szerintem de szerintem csodalatos :)
2016. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Sok mindent elloptak mar a nok tolunk ,pl. ruhazkodas , ezert talan ezt az elvezetet kene meghagyni Nekunk!


Amugy eleg visszataszito lenne szamomra ha nyalas kozben egy adag vizelet spriccelne a szamba...

Es hat az agyrol nem is beszelve!

Ha kezi munkat csinal a parom En sem szeretnem hogy mindent oszekenjek.

2016. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez ezzel jár. Nekem is volt párom, aki így élvezett és nem lovagoltunk a kérdésen. Persze a nedves ágyban nem olyan kényelmes aludni, de ha az ember tudja mire számítson, akkor van a világo törölköző, másik lepedő/ágynamű.

Maga a tény pedig izgató, úgy hogy azt kis odafigyelést megéri.

2016. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nyalás közben nem valószínű, mert ujjazással tudja elérni! :)
2016. okt. 30. 18:04
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
miért nem veszel egy ágy méretű gumilepedőt?
2016. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Zseniális!
2016. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
És te még szóba állsz egy ilyen gyökérrel!? Én az első alkalom után tuti hogy szóba se álltam volna vele többet!
2016. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!