Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ugye nem undorító a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ugye nem undorító a női spriccelős orgazmus?!

Figyelt kérdés

A legutóbbi partnerem, magam sem tudom hogyan, de elérte, hogy ejakuláljak nőként. Utána kicsit kiakadt, hogy milyen az ágy stb. aminek persze én sem örültem, de erre nem is számítottunk.

Persze azóta folyamatosan azon van, hogy ismételjünk és egyebek, és tényleg látom rajta, hogy olyan csodálattal néz, de mégis feszt kiakad a végeredményen és hogy most a "mocsokban kell feküdni"... (pedig már törülközőt is rakunk alám)!



2016. okt. 30. 17:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Majd persze beszerzek pár dolgot, de még nagyon új a dolog.

Nem érzem azért olyan súlyosnak a dolgot, hogy ne legyek vele többet, de megbeszéljük mindenképp!

2016. okt. 30. 18:35
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

"eleg visszataszito lenne szamomra ha nyalas kozben egy adag vizelet spriccelne a szamba..."


Az nem vizelet, te nagyon homogén.


Engem jobban feltüzel, hogy "van eredménye a munkámnak", illetve, hogy nem csak nekem jó, hanem neki is, és nem csak bemondásra.

Egyébként már lehet olyan lepedőket kapni, amik nem nagyon szívják a nedvességet illetve van ilyen "edző törölköző" ilyen velúros tapintású, baromira nem issza a vizet, az én barátnőm alá bevált. Bár belőle nem is szakadt ki a Niagara.... :D

2016. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Izgató :3
2016. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 RRR ***** válasza:
68%

nem

irtó nagy kéjjel tölt el,imádom,ha ilyet tudok okozni egy nőnek

2016. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%

Mi vízhatlan lepedővel oldjuk meg amit egy perc alatt fel tudok teríteni az ágyra a takarók fölé és mivel nem nylon-os nem csörög mozgás közben. Az ebay-en rendeltük és bőven megérte az árát.

Ha nagy mennyiséget spriccelsz mint én, akkor egy fürdőlepedő jól jön pluszban rá hogy ne folyjon le róla a végén.

Ennyi és nem kell a "mocsokban" feküdnie.

2016. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet vettünk, ha te is szeretnél venni az ebay-en erre keress rá: Anti Allergy Terry Cotton Waterproof Mattress Protector Fitted Sheet

Mosható, szárítógépben szárítható.

2016. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 alak88 válasza:

A világ egyik legizgatóbb és legcsodálatosabb dolga.

Aki ettől kiakad az elég maradi, és csak sajnálni tudom.

2016. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De az!

Folottebb!

Azert valamit meg kene hagyni a pasiknak is nem?

2016. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!