Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire beteges ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire beteges ha az izgat már nagyon régóta, hogy egy csapat lány használjon? Megdugjanak felcsatolhatóssal erényövbe zárjanak

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is izgat, de a lányok nem vevők erre :/ 26/F
2016. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom betegesnek.. Szerintem van másik pasi is akit ez izgat..
2016. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább csak arra vágyom, hogy barátnőm is rendszeresen megdugjon felcsatissal. :) Imádom megdugni őt, de vágyom rá hogy ő is megdugjon engem. :)
2016. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem azzal kell foglalkozni, hogy beteges-e, vagy sem. Van aki annak tartja, van aki nem és azok közül akik nem tartják betegesnek, van akit izgat a dolog és van akit egyszerűen csak nem érdekli.

Inkább olyan valakit kell keresni aki vevő erre.

2016. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen ebben teljesen igazad van kedves 4-es :)

dehát nem egyszerű ilyen lányt találni :) nem nagyon tudom, hol lehetne ismerkedni ilyen lánnyal

2016. nov. 2. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, ez már sokkal nehezebb dolog, de az ami nehéz, sosem lehetetlen.
2016. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!