Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki mennyire tartja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tompadúr kérdése:

Lányok, ki mennyire tartja magát bevállalósnak? Mi volt eddig az amit te sem hittél, hogy megteszed de valamiért mégis belementél (és nem bántad meg, sőt. )?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nincs olyan szó, hogy bevállalós.
2016. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szexuálisan merész/nyitott* akkor.

Jobb?

2016. nov. 5. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
#1 aztán mióta nincs?
2016. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Nem tartom magam bevállalósnak. A legextrémebb dolog 2 ilyen volt. Az egyik, hogy illegális helyen meztelenül fürödtem egy ellenkező nemű barátommal. Később aztán a rendőrök elől kellett bujkálni a sussnyásban (szintén ruha nélkül).


A másik, a vonaton szexeltem, nyílt terű vagonban. Úgy lovagoltam meg a párom, hogy a vonat másik végében ült valaki. (de nem vett észre)

2016. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elég nyitott vagyok/voltam egy időben. Már-már lenyugodtam. Te mit értesz azon, hogy valaki bevállalós?

Amibe benne voltam: egyszerre két pasival flörtöltem, sőt szobára is mentünk, és csak azért nem lett belőle semmi, mert végül a két pasi elkezdett egymásra féltékenykedni és összevesztek rajtam. Ezen kívül volt egy-két izgalmas helyszín: szobában, ahol nem csak mi voltunk, buliban félrevonulva. Este buliból hazamenet az akkori barátommal a focipályán estünk egymásnak. Sok volt még, nem tudom.

2016. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Belementem egy távkapcsolatba, holott az elveimbe nem fért volna bele. Dehát bevállalós voltam, na. És 1 évet beleöltem.

Kicsit bánom, mert nagyon rámentem lelkileg, fizikailag, idegileg, testileg... De már elmúlt, lezártam, új életet kezdtem.

2016. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én azthittem sohasem fogok análozni mert fuuj meg mittomén. Azóta ez is a szex része. A másik a prosztata masszázs. Undorito volt belegondolni,de az is szipi szupi :D
2016. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
nekem kettő, az egyik hogy azt hittem sose fogom lábbal verni a srácnak (megtörtént) a másik meg hogy nyaltam a segglyukát (ez is megtörtént) :D sőt, ez (a 2.) már lassan alapkelléke minden szexünknek
2016. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
7-es, hirdetned kellenebaz igét !!!!
2016. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Swingerszex. Azt gondoltam, ha megházasodom már csak a férjemmel leszek, de egyszer egy baráti vacsi párcserés szexbe torkollott. Azóta próbáltuk a klubot is és más párokkal is voltunk. Nem rendszeres de néha elkap minket a vágy, hogy megtegyük. N /42
2017. febr. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!