Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szólnátok ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha a lány nem akarna fogamzásgátló tablettát szedni, és ezt már az ismerkedési fázisban kijelentené?

Figyelt kérdés
Eü. okok miatt nem szedheti + idegenkedik is tőle
2016. nov. 8. 18:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Semmit! Erre találták ki a gumit!
2016. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Én meg attól idegenkedek, hogy egész életemben gumival csináljam, amitől egyébként nem is érzek semmit a punciból.
2016. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon rendes töle, hogy idöben közli.
2016. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Viszont látásra!

Ezután sarkon fordulnék.

2016. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Lol, egyeseknél ez komolyan elvárás? :D

Az én k**va anyámat, hogy nem óhajtok bevinni a szervezetembe olyan készítményt, ami mesterséges módon bolygatja meg a hormonháztartásomat, és súlyos esetben akár meddőséghez, tüdőembóliához, és egyéb fincsiségekhez is vezethet. (Már megint elfelejtjük, hogy egyébként ezen és a gumin kívül is vannak lehetőségek a világon.)

2016. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
semmit, miért?
2016. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Oda van írva,hogy eü.okok miatt...aki nem komolyan gondolja a lánnyal,az sarkon fordul és keres olyan "ürítő lyukat",ami neki kényelmes...Aki komolyran veszi a lányt és hosszútávon tervezi,nem csak lyuknak nézi az adott lányt, annak ez nem kikötés és képes más fogamzásgátló módszert bevetni.

Én sem szedhetek tablettát, szerencsére az én párom rendelkezik elegendő IQ-val és EQ-val,hogy ezt megértse és elfogadja.. :D

2016. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
nőként az tudom mondani, hogy a férfinak ehhez nincs joga, hogy eldöntse, muszáj-e szednie a nőnek. a nőnek a teste a sajátja, és ki-ki maga dönti el, hogy kívánja-e roncsolni vagy sem....
2016. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezném milyen fogamzásgátlást használt eddig és mik a tervei a jövőben.
2016. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha e.ü. Okok miatt nem szedhet egy lány fogamzásgátló tablettát akkor ezen szerintem kár ki akadni meg azért pattintani.. Több fogamzásgátló módszer is van.. 22 L
2016. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!