Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért van ennyire kevés szilikonos mellű nő?

Figyelt kérdés
Sokkal, de sokkal nagyobb számban kellene legyenek azok a fiatal nők, akik lufiméretű kebleket csináltatnak maguknak, ezzel is kiemelve nőiességük tényét. Szerintetek is inkább műmell, mintsem természetes?

2016. nov. 12. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Csak természetes! f.
2016. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
ahogy 1-es mondja. Természetes ftw
2016. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Mert a sok csóró kis fás.zlengető nem tud kicsengetni 1-2 millát a nőjének, ha ilyenekkel akar játszani. ;)
2016. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a természetes mellű lányokat szeretem. Nehogy már egy szilikongombócot kelljen tapizni a NŐ helyett.
2016. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is minél nagyobb egy mell, annál nőiesebb, szebb, szexibb, de én sokkal inkább a természetesen nagy mellekre szavazok. A természetes nagy mellekből érzek erős hiányt! Bár a kicsinél szerintem is jobb még a szilikon is. AMúgy meg ja, elsősorban azért nincs belőlük sok, mert baromi drága.
2016. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülhet szerintetek két lufi mell?
2016. nov. 12. 20:19
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Azért nincs mert Magyarországon senkinek sincs pénze rá ...
2016. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Te plasztikai sebész vagy akinek ebböl van 200nm villája és kicsinek találja? Mert különben látnád, hogy nagyon sok nö elcsufitja magát ilyesmivel.
2016. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Te barom! Nehogy férfinak nevezzd magad,mert gyerek vagy! Neked ez számít komolyan,istenem,hát kész vagyok! Miért nincsenek 20 cm-es farkú faszik,miért nem tesznek érte,miért nem mütettik magukat,naaa.... ??

Neked is gondolom 12 cm,villantsál valamit.

Vicc vagy... :) XDDD

2016. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Mert az ilyen sóher p*cs*k,mint te itt írogatnak hulyeségeket ahelyett, hogy osztogatnák a lóvét a Joy napokon a punciknak a műmell műtétre.
2016. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!