Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy dildón meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy dildón meg lehet tanulni mélytorkozni?

Figyelt kérdés
Azzal hozzá tudom magam szokatni, hogy mélyebben be tudjam venni, illetve, hogy ne fogazzak?

2016. nov. 13. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elsőt igen.

A fogazást nem vagyok biztos benne, hogy észrevennéd.

2016. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Miért nem egy valódi, hús-vér farokkal gyakorolsz?

F.

2016. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a fogazás miatt érzem rossz ötletnek én is, mert ha "berögzül" akk a végén nem tudom kijavítani.:/

Azért nem élőn gyakorlok, mert nem akarom leharapni a péniszét a fiúnak, illetve nem is akarom, hogy azt lássa, hogy ott fuldoklok a farkától, ezért valamennyire begyakorlom előre.

2016. nov. 13. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez alaptalan félelem. Ha majd megfulladsz se gáz egy férfinak.. Az igyekezetet fogja értékelni, esetleg aggódni, hogy jól vagy-e.

Nem ciki lesz, imponáló.

2016. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tapadókorongos dildóval tanultam meg. Zuhanyfülkében csináltam mindig, jól megtapad. Készülj fel, hogy rengeteg nyálad fog termelődni és ha nagyon belejössz, minden nyálas lesz ;) Én mindig masztiztam közben. Feligulva könnyebb csinálni. Légzésedre figyelj és jókor kell nyelni, így fog lemenni teljesen.
2017. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!