Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi és nő között barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között barátság kialakítása hogyan?

Figyelt kérdés

Inkább le sem írom hány éves vagyok, mert csak még nagyobb csődnek érzem magam.

Sosem volt sok barátom, ha voltak is kihasználtak.

Totál ismeretlenül hogyan lehetne barátkozni pl egy lánnyal?

Bár srác haverok is jók lennének.

Van barátnőm, nem is akarok semmi mást csak néha beülni iszogatni, tét nélkül dumálni stb.

Új városba kerültem, sajna ötletem sincs hogyan alakítsak ki kapcsolatokat. Valahogy félek lépni, félek rámenősködni, félek hogy mindenkinek van már 10 ilyesmi barátja, aztán totál fölös egy 11...



2016. nov. 17. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehet velünk nőkkel / lányokkal barátkozni mint pasikkal. 22 L
2016. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy!

Ferfi es no kozott nincs baratsag!

Ez iratlan szabaly!'

Egyik sem tud ugy nezni a masikra mint Te a haverodra akit hatba vagsz talalkozasotok alkalmaval es nem is kezelhetsz ugy egy lanyt, mar itt kezdodnek a gondok..

2016. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
2-es igen is van férfi és nő között barátság. Nekem is van egy barátom akivel semmilyen szexuális érintkezés nincs köztünk.. Jókat hülyülünk el megyünk moziba, bicikli túrázni, kávézni. Van hogy párkapcsolati tanácsokat adunk ha gond van.. Bármiről tudunk beszélni.. És természetesen ez mind szex nélkül... Szóval erről ennyit.. 22 L
2016. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én is az utóbbit vallom, szerintem is létező dolog ez.

ugyan enm írtam de van egy nagyonjó lány barátom, az a baj hogy kiment angliába (és valszeg marad is) ugyh csak szövegben tartjuk a kapcsolatot...

2016. nov. 17. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Kis pokhendi 3-as!


Es szerinted a kedves baratod nem jatszott el meg a gondolattal , hogy szivesen ledontene?

Mert ha nem, az nem is ferfi!

Es ez igaz forditva is!

Ezt nem Tudod cafolni mert ez az egezseges biologia!

Nalam is volt ra pelda es a vegen beleszerettem a lanyba!

2016. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képzeld hogy nem.. És én se játszottam el a gondolattal mert szexuálisan nem izgatja a fantáziámat ez a pasi. Ráadásul tudom jól hogy nagyon nem az esete vagyok. Mellesleg a csávó teológiai hallgató.. És csak az igazival akar le feküdni.. Magyarul szűz a csávó..
2016. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagytok egezsegesek!

Vagy fent vagy lent.

En a nok illatatol is benidulok es nem tudok rajuk ugy gondolni mint a ferfi haveromra!

Ez biologiailag lehetetlen!

Es latom oket is ahogy Ram neznek a nezesukbol hogy meregetnek es a ferfit latjak bennem!

Ez a helyenvalo viselkedes az ellenkezo nemek kozott!

Ha nem igy van ott mar valami nem stimmel..

2016. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nem gondolsz hogy nem sz...jha a lány hogy össze feküdjön bárkivel és megcsalja a párját?
2016. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös, ne vitatkozz nőkkel. Az olyan, mint szobabiciklizni. Csak belefáradsz, de nem jutsz sehova.
2016. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vita,csupan teny amit irtam!

Aztan hogy O mit gondol az a sajat dolga....

2016. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!