Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ezt megbeszélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ezt megbeszélni?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy sráccal. Holnapra megbeszéltünk egy filmnézést nála. (büntetésképpen...mivel Mamma mia a kedvencem, ő neki meg nem szimpi ez a film, így viccessel mondtam neki, hogy mivel rossz volt büntetésképpen meg kell néznie a filmet..) Ő bele ment és bizonyíték miatt együtt kell nézni (mondta ő)


De általában filmnézés egyenlő szexszel... Én viszont első talin nem szeretnék máris szexet. Most akkor ezt tisztáznom kéne vele? Hogy nálam nincs máris szex?

Vagy ciki?


2016. nov. 24. 16:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*viccesen (bocsi helyesíráshiba miatt...kis koromban agyvelőgyulladásom volt, ezért vannak 1-2 hibáim)


26/L

2016. nov. 24. 16:52
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h "ciki", de hasznos. ;) Szerintem ezt így nyugodtan elmondhatod neki. Biztos naiv vagyok, de lehet, hogy ő sem szexre gondolt, hanem filmnézésre. :P :)
2016. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha 26 éves felnőtt nőként (nem lány vagy már) itt tartasz, akkor mindenképpen mondd el neki.
2016. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem kell megbeszélni. ő is tudja, hogy nem egyenlő a szexszel, max csak reménykedik benne.

Majd ott megbeszélitek, ha nyomulna, hogy neked ez még gyors, stb...


szerintem

2016. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként ha nem akarsz vele szexelni, akkor mi a fenének találkoztok nála?


Te se vagy épp eszű, ha már rögtön az első talin házhoz mész!


Találkozzatok egy parkban, vagy a városban valahol.


Minek kell felmenni hozzá????


Ha meg 26 éves NŐ létedre nem tudod, hogy mi a szitu ennyi évesen, az már gáz!

2016. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát bocsánat, hogy nem fekszem le akárkivel... (én jobban szeretem a szerelmes szexet) Miért megyek fel hozzá? Hát ez így jött ki...séta helyett filmnézés.


Kivételek mindenhol vannak, nálam pl. nem egyenlő...nálam ismerkedés mellett jó program a filmnézés (szex nélkül is).

2016. nov. 24. 17:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném egyenlővé a szexel, de én a szűk kisebbség vagyok. :) Erős a gyanú, hogy tényleg arra gondolt. Szerintem mond meg neki nuygodtan, hogy ha normális akkor megérti. Én se feküdnék egyből le senkivel.

22/f

2016. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 October15 ***** válasza:
100%

Ez eléggé egyértelmű.. :D Nem ártana leszögezni, hogy arra a filmnézésre gondoltál mikor ruhában vagytok és be van kapcsolva a tv.


Amúgy a legjobb mikor a lány meglepődik, hogy filmnézés.. és berakod az Eredetet.. :D [Ha tud értelmes hozzászólást kierőszakolni magából akkor van esélye ha nem akkor szia. :)]


24F

2016. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

"Hát ez így jött ki...séta helyett filmnézés. "


Hűű.... kifogás, kifogás, hárítás! :D


Hát ez így jött ki... :D ezen röhögök, már bocsi!

Mi az, hogy hát ez így jött ki...??

De szánalmas egy szöveg!


Ennyire nem tudod, hogy mit szeretnétek?


Az van, amit ti szeretnétek, tehát, ha te nem akarsz felmenni hozzá, akkor nem kényszeríthet rá, de te szerintem semmi ellenállást nem tanusítottál ez ellen, inkább választottad a könnyebb utat!


Holnap 10 fok lesz, lehet menni sétálni.


Ja, és filmezni MOZIBAN is lehet!! :D :P

Erről csak ennyit! Ha már nagyon filmezésen vagytok.

2016. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nem ciki de érdemes tisztázni
2016. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!