Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Lányok, nektek miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, nektek miért van szükségetek arra, hogy a párotok dicséretekkel halmozzon el benneteket, és megerősítsen abban titeket, hogy kellően dögösek, csinosak vagytok még a számára?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pátyolgatja az egónat és sok pasinak hatalmas elvárásai vannak egy nő felé én pedig igyekszem megfelelni és és bal agyfélteke szereti tudni és látni hogy van eredménye a befektetett munkának mint pl egy diéta edzés stb...
2016. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom hamar elvész. Egy kapcsolatban is fenn kell tartani a megfelelő önbizalmat, ami részben a férfi dolga. A bókokkal szebbé teszitek a napunkat, növelitek az önbizalmunkat :)
2016. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem inkább idegesít,ha össze vissza bókolnak nekem
2016. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem rá, de jól esik ha tényleg szívből jön. Nem kell folyton, az idegesítő, de ha tényleg így gondolja és tudja hogy ha ennek hangot is ad az jól esik, akkor miért ne tenné? Ha meg nem gondolja így miért van velem?:D
2016. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is feltettem magamnak korábban, és arra jutottam, hogy azért, hogy elismerjen és ily módon megköszönje, hogy mindenben kikértem a véléményét - haj, smink, ruhák, stílus - és vettem a fáradságot, hogy mindig olyan legyen a megjelenésem, ami számára az ideális.


Off: Azóta már fordult a kocka, kiszerettem belőle és konkrétan leszarom, hogy neki mi nem tetszik, önmegvalósítok inkább. Szóval eddig miatta nem volt póthajam, mert "az olyan műpics*s", elkezdtem a súlyzós edzést is, pedig ő ki nem állhatja az izmos nőket, már nem kérem ki semmilyen ruhadarabról a véleményét, ha nekem tetszik, akkor megveszem és hordom is.

2016. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell halmozni, de néha jól esik. A férfiakat miért kell folyton a férfiasságukról biztosítani?
2016. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nincs rá szükségem, mert dicséret nélkül is jóban vagyok magammal, de azért jól esik néha, nyilván. Duh. Micsoda kérdés ez? :D
2016. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy sima kérdés, ami érdekelt:)

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. nov. 26. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!