Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik k. vásan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik k. vásan öltözködnek jobban bejönnek mint a "normális" lányok?

Figyelt kérdés
Viselkedése nem k..vás csak a kinézete.
2016. dec. 4. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Észrevételem szerint sokkal jobban tetszik úgy a fiúknak ;) 17/L
2016. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kihívó öltözködést persze hogy jobban megnézi az ember és izgató. 26/F
2016. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy ha valaki felvesz egy fekete tűsarkút, harisnyát, meg egy kicsit testhez álló ruhát, ahol ne adj Isten a melleit nem rejti el, úgy mintha szuper titkos történet lenne, akkor már rámondjak, hogy k. vás. Nem, ez nem k. vás, ez nőies. Nekem nem az tetszik benne, hogy hivalkodó, amit írtam szerintem nem is az, hanem azt sugározza, hogy itt egy csaj, aki szeret csinosan öltözni, és nem apácaként öltözködik. Ettől függetlenül lehet egy teljesen normális, értelmes, aranyos lány, aki érzi, hogy jó alakja van, és ezzel nem is menőzik, de nem is rejtegeti, szóval nőies. Na, én ezt szeretem. (Azoktól a popó gatyáktól, ahol a fenék alsó része kint van, nem mondom, hogy menekülök, de hogy két értelmes szót nem fogok velük váltani, az fix). 23/F
2016. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Lehet igényesen is öltözködni úgy, hogy megragadja a férfiak tekintetét, nem kell ahhoz mellet villantani stb. Télen például nekem nagyon tetszik a szövetkabát, egy hozzáillő szép sál, vastagabb (nem testhez simuló) szoknya, ami térdig ér, valamint egy vastagabb cicanadrág csizmával.


23/F

2016. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi előnyös. Egy szép arcú, csinos lány bárhogy öltözik, tetszeni fog a pasiknak. De pl vannak csúnyább arcú de nagyon csinos lányok. na ők símán bepasizhatnak egy kihívóbb öltözékben.
2016. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne öltözz k u r v á s a n, szakadt ruhákba.

Az nem szexi. Vegyél fel valami testre simuló pólót, aminek jó dekoltázsa van, és valami nadrágot ami szintén testhez simul és kiemeli a feneked. Milliószor szexibb, mint bármi más. Ha meglátok az utcán így egy csajt, akkor legszívesebben letépkedném a ruháit.

2016. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!