Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért tartom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tartom "vonzónak" ezt az illatot?

Figyelt kérdés
mások szagnak mondják. Nem tudom tudjátok bár találkozott mindenki azzal a bizonyos "f**z" szaggal. Nekem is van de nem azért mert nem mosom meg meg nem fürdök gyakran csak van amikor van (általában akkor ha sokat áll fel) és valamiért nekem tetszik. Lehet azért mert áraszt feromont? más tuti hogy büdinek mondaná bár nem tudom. Nincs kellemes szaga de mégis tetszik és vonz. Talán azért mert a saját farkam szagáról van szó? vagy tényleg a feromon játszik közben? Erre mindig is kíváncsi voltam hogy más is így van-e ezzel vagy tudja-e erre a választ. :)

2016. dec. 10. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is "tetszik" a sajatome. Vagy nem tudom olyan illata van hogy nem erem be egy pici szippantassal. Erdekes.
2016. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden pasinak tetszik. A Löw-ügyet is úgy felfújták, mintha nem ezt csinálná az összes pasi néha.

[link]

2016. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem csak a férfiak vannak ezzel így. Én is szeretem a saját puncim illatát, másét már azért nem tartanám annyira kellemesnek.
2016. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog ez nem? hogy amit mi "illatosnak" nevezünk de mégis inkább "szag" és tetszk az másoknak büdös. Ez csakis feromon lehet nem? de hát akkor másoknak is kéne hogy tetszen.. nem értem..
2016. dec. 11. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a párom farkának az illata. Neki meg az én puncimé. A saját illatomat is szeretem.Ebben semmi furcsa nincs. Azt nem tudom, hogy feromon vagy nem feromon van a dologban, de egy ápolt nemiszerv egyáltalán nem büdös.
2016. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 icu75 ***** válasza:
Szerintem van feromon ott is,ahogy minden embernek van egy rá jellemző testszaga is. Nekem eddig amelyik férfinek bejött a szaga annál nem tartottam kellemetlennek a f.asz szagát sem. Mondjuk nem szeretem az agyonpacsulizott pasikat,szappan és egy hónaljdeo elég. Az meg borzalmas amikor azzal szembesülök,hogy odalent is pacsuli van!
2016. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!