Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 69 pozicional orulne egy lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69 pozicional orulne egy lany ha nem csak a puncija lenne nyalva hanem popsilyuka is?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy-egy nyallintással kezdj.

Én anno nagyon hátsó ajtó fóbiás voltam. Nemcsak értetlenül álltam előtte, de undorodtam a dologtól. Mivel nem volt tapasztalatom, féltem is a fejemben kialakult fájdalomtól is.

Végül időről-időre egy-egy odatévedt lefetytől odáiig jutottam, hogy nem bírtam tűrtőztetni magam. Suttyonban maszti közben próbát tettem. Később a párom nyalás közben megujjazott, hát...a mai napig nem überel nálam semmit ez az élvezet.

Análisan nem kimondottan a kedvencem, de olykor-olykor elszabadul a pokol bennem is és minden vágyam, hogy hátulról is kitöltsenek.

Lényeg a lényeg: csak fokozatosan!

2016. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
a szarját nem eszed meg? undorító
2016. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#10 inkabb a csucsra mennel. Majd lehet egy masik pasival.
2016. dec. 14. 22:03
 14/16 A kérdező kommentje:
#12 Szerintem kozonseges vagy.
2016. dec. 14. 22:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó is az.... és ahogy az egyik előttem lévő s ecsetelte, némi ujjazás is belefér! de mindent csak okosan és ha lehet síkosítóval! :)
2016. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csúcsra? attól h a szaros seggem nyalja? oké te tudod
2016. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!