Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért az van mindig ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az van mindig ha a méret miatt nem jó a szex, hogy a pasinak túl kicsi a farka? Miért nem mondja senki azt, hogy a nőnek túl nagy a puncija?

Figyelt kérdés
A férfiak nem tudnak változtatni a méretükön, de a női intim torna sokat segít ezzel kapcsolatban. Ráadásul amit még nem értek, hogy miért azt írják hogy x cm hosszúnak kell lennie, hogy érezzék? Ha pl valakinek van egy 10/5cm-es farka ne mondja nekem senki, hogy azt nem lehet érezni.

2016. dec. 21. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Azért vagina és vagina közt is van különbség. Akinek alapból hosszabb tágabb a vaginája nemi izgalom hatására az nem tud intim tornával változtatni rajta.... Ez kb olyan mint amikor a pasinak nemi izgalom hatására egy bizonyos méretre nől a pénisze azon nem tud változtatni. Na ugyan ez van nálunk nőknél is.. Természetesen szülés után javasolt az intimtorna.. De ha valakinek alapból hosszabb és tágabb lesz izgalom hatására az tényleg nem tud vele mit csinálni.. 22 L
2016. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
azért hüvely és hüvely között nincs akkora különbség, mint pénisz és pénisz között. ha csak nem egy sok gyereket szült, idősebb nőről van szó, egy vagina nem lehet olyan tág, hogy amiatt legyen rossz a szex. a pénisz viszont.. nos, nyilván férfi vagy, szóval mondanám, hogy próbáld ki, dehát.. én annyit tudok mondani, hogy voltam már kisf aszú fiúval és naggyal is és igenis VAN különbség. amíg ezt nem tapasztaltad, addig felesleges az okoskodás meg az elméletgyártás, hogy a nők a hibásak.
2016. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyáltalán nem a farok méretén múlik a szex minősége. Voltam már olyan pasival, akinek eléggé kicsi a pénisze, mégis iszonyat jót szexeltünk.

Teljesen mindegy,hogy kinek mekkora, ha tudnak vele bánni, ugyanúgy, ahogy a saját, illetve a partner testével. És ez még csak a fizikai része a dolognak, a partnerek lelki állapota, hozzáállása, és minden egyéb is hozzátartozik ehhez.

2016. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Tudod kis farok nincs csak bő puna...
2016. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

" Ha pl valakinek van egy 10/5cm-es farka ne mondja nekem senki, hogy azt nem lehet érezni."


Ha meg valaki mégsem érzi, az szagolgassa a lóét. :-))

2016. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Nekem 17/5 s egy nagyobb fenekű husísabb lánynál már igen csak lekorlátozta az élvezhető pózok számát.

Ergo,kutya pózban már szinte döngetnem kellett hogy érezzen valamit,s lovagló pózban meg alig érezte a szerszámom.

Egy karcsú lánynál nincs ,s nem volt ilyen probléma.

2016. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

"A férfiak nem tudnak változtatni a méretükön, de a női intim torna sokat segít ezzel kapcsolatban."

A nők hüvelye átlag 10 cm hosszú. Ezen mi sem tudunk változtatni. És ez izgalom hatására tágul. Uram bocsánat, nehogy már én nőként kérjek elnézést, csak mert élvezem a szexet, ezáltal kitágul a hüvelyem és képes vagyok befogadni egy nagyobb intim méretet is.

De félreértés ne essék én egyáltalán nem preferálom a nagy intim méretet, sőt az átlagossal sokkal jobb tapasztalataim vannak, mint a nagyobbakkal, sőt, volt olyan szexkapcsolatom, ahol mindösszesen 10 cm körül volt az intim mérete a pasinak, de istenien nyalt és szerettem vele lenni.

Az elejét csak azért írtam, hogy attól, mert egy nő képes izgalom hatására kitágulni, attól még alapból egy nő sem változtathat azon, hogy alapból milyen hosszú a hüvelye, illetve hogy izgalom hatására kitágul.

És valóban lehet érezni persze, a kisebbet is, de egy bizonyos méretet jobban és ezért nem kell intim tornázni, mert erről nem a nő tehet. Régen baj lenne, ha egy nő nem lenne képes kitágulni az izgalom hatására. Ugyanis soha nem lehet tudni, hogy éppen mekkora intim méretű pasival fog találkozni.:)

2016. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
6 os. szerinted az alkat es huvrly kozt van osszrfugges? en voltam mar teltebbel de szukebb volt mint egy kis sovany csaj. ja es gyereket is szult mar. es volt olyan aki sovany de a csuklos busz is mrgfordult volna benne. ugyhogy nem alkstfuggo a huvely feszessege
2016. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"en voltam mar teltebbel de szukebb volt mint egy kis sovany csaj. ja es gyereket is szult mar. es volt olyan aki sovany de a csuklos busz is mrgfordult volna benne."

Ez teljesen egyéni. Az enyémre is azt mondja a párom, hogy nagyon szűk vagyok, holott én is teltebb vagyok és van már egy gyerekünk. De izgalom hatására simán befogadom a párom intim méreténél centikkel hosszabb és vastagabb vibrátort is. Szóval sokszor nem igazán alkati dolog, bár mondom, inkább egyéni, és sok attól függ, hogy ki mennyire tudja elengedni magát, vagy mennyire képes felizgulni.

2016. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!