Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megszabadulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszabadulni a perverz szexuális vágyaktól? Sok ideje egyedül vagyok már, ha lenne párom+rendszeres nemi életem az segítene?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sehogy, de ha gondot jelent sima szex közben, nem tudsz felállni nélküle, akkor egy pszichológus segíthet kordában tartani a vágyaid.


Igen, lehet, hogy segítene.

2016. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De csak meglehet valahogy, én egyébként teljesen normális vagyok, dolgozom, tanulok, sportolok, normálisan kijövök az emberekkel.


Csak ki lehet ebből valahogy jönni :(

2016. dec. 22. 19:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű a perverziód?


Egyébként meg miért is ne lehetne, hogy a majdani párod nem pont ugyanazt szereti mint te? És ami Mindkét félnek jó, az neki a legtermészetesebb dolog 😊

2016. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "perverz szexuális vágyak"?
2016. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem!

Hasonló cipőben...

2016. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem ilyen egyszerű.


Én egy alacsony vékony törékeny alkatú lány vagyok (és szeretek ilyne lenni), és arról szoktam fantáziálni hogy egy magas izmos nő van párkapcsolatban egy alacsony vékony férfival és anyáskodik meg dominánsan viselkedik (Röviden tömören)



Nagyon meg akarok szabadulni ettől!!!

2016. dec. 22. 19:50
 7/17 A kérdező kommentje:
Az zavar a legjobban hogy nem úgy fantáziálok hogy én vagyok ott hanem egy másik nő.
2016. dec. 22. 19:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy törpe növèsű srácot akihez mèrten te vagy a magas vagy keress egy normális férfit aki rendesen megdominál téged és rájössz hogy ez kell neked :D
2016. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondhatni kukkolsz, meglesel mást?
2016. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ezt a vágyat csak kiélve lehet max elfelejteni,mert lehet élőben nem jönne be!!!!!
2016. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!