Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki ilyen ro....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen ro. ék? Most csak szórakozik velem? Miért jó ez neki?

Figyelt kérdés
Hát van egy pasi,aaki kapcsolatot akart velem,az ő állítása szerint,de kételkedem benne,hogy valaha is érdekeltem. A kollegái egymás ellen uszítottak minket. Ő mondta,hogy kezdjük előről. Nagy nehezen belementem. Kérdezte,hogy mikor kerressen. Mondtam neki amikor ráérsz. Így váltunk el. Azóta nem keresett. Most mégis mi a francot vár? Akar valamit vagy sem? Vagy csak szórakozik? Csak fájdalmat akar okozni vagy mi a tököm? Szerintetek?
2016. dec. 28. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez hany napja volt?
2016. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz 2hete
2016. dec. 28. 21:13
 3/20 RRR ***** válasza:

szerintem ez egy kretén

már az is fura,hogy mások ellened tudták ugrasztani

hagyd a fenébe

2016. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Őrült vágy él benne feléd, csak hát elfoglalt a szentem. Nyilván.
2016. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem ért rá(d).
2016. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Alighanem hatásos volt az uszítás. De ha már 2 hete "nem ért rá" akkor szerintem inkább engedd el! Pláne úgy, hogy ha egyszer külső emberek össze tudtak ugrasztani benneteket, vagyis őt ellened tudták hangolni, akkor ez bármikor újra előfordulhat. És annak egy idő után nem less jó vége! :-(
2016. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Kerlek ne itt teregesd ki a szennyesunket! Semmi komolyrol nem volt szo, ezt mar elore letisztaztuk. Tobbszor kerestelek az elmult ketvhetben, de egyszer semm vetted fel a telefont. A kollegak is mondtak, hogy ebbol is latszik, hogy biztosan nem akarsz tolem semmit es felejtselek el, szamtalan not megkaphtok, akkor miert akarnalak eppen teged. Ezt mondtak, hidd el, nem hazudok! Nem ertem azt sem, hogy miert oket okolod, hogy kozenk akarnanak allani, meg hogy ellened hangolnanak, errol egyaltalan szo nincs! Mondtak kulon is, hogy igazabol semmi bajuk nincs veled, csak nem vagy hozzam valo. Nekem a kollegaim velemenye fontos. A fel eletunket egyutt toltjuk, akkor kiben bizzak, ha nem bennuk? Minden titkomat ok tudjak, amit senkit jem aktnek, hogy megtudjon, de bennuk megbizom. Igy peldaul csak nekik mondtam el, hogy van az azott szalvetagyujtemenyem, amit ha barki mas - akar csak te - megtudna vagy kitudodna, tuti azonnal ongyilkos lennek, es latod, errol is hallgatnak! Ilyenek az igaz baratok, ne oket hibaztasd!
2016. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Oké,felfogtam dehogy kerestél te az elmúlt 2hétben egyszer sem ,mit hazudol!! Remélem a kollegáiddal fogsz összeházasodni is mindenesetre sok boldogságot,mindig is tudtam ,hogy valami nem stimmel nálad!!

Ja amúgy is az egyik kollégádra hajtok,ha már itt járunk.

Remélhetőleg ő neki fontosabb lesz az én véleményem majd,mint másoké. Neked meg sok boldogságot a kollegáiddal!!

2016. dec. 29. 10:09
 9/20 anonim ***** válasza:
Megmondtak a kollegak, hogy ez lesz! Tulsagosan nyomulos voltal, egybol eljottel talalkozni, ami nem is lett volna baj, de a kollegaim elmondtak, hogy massal is ezt csinalod! En nem leszek versenylo! Mi az, hogy itt versenyeztetsz masokkal? A kollegaim szerint ezt nem szabad hagynom. Az a baj, hogy te nem egy ilyen onallo palit keresel, mint en, hanem aki befolyasolhato. En meg csak a szivemre hallgatok, senki mas velemenye nem erdekel! A kollegak szavaban pedig maximalisan megbizok!
2016. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én nyomulós??! Vicces vagy ,semmi nem történt közöttünk,mégcsak hozzád sem értem!!! Itt buktál le,nem is te vagy az!! De mindegy, sok boldogságot a kollegáiddal,gyere velük össsze!! Meleg
2016. dec. 29. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!