Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történne, ha a nők egy nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne, ha a nők egy nap úgy ébrednének hogy tudnak olvasni a férfiak gondolataiban?

Figyelt kérdés

Ez csak egy elvi feltételezés. Tegyük fel, hogy egy nap világszerte minden lány meg nő arra ébred, hogy mindent lát, amire a közelükben élő fiúk, férfiak éppen gondolnak.


Mennyi idő alatt derülne ez ki, kerülne be a hírekbe? Kutatnák, hogy miért történt, keresnék az ellenszert?


Örülnének ennek a nők vagy sem?


Milyen hatással lenne ez a szexuális kapcsolatokra, társkeresésre? Netes társkeresés elterjedne jobban, mert ott nincs lehetőség ilyen "gondolatolvasásra"? Vagy éppen, hogy nem keresnének a nők interneten társat, mert élőben nagyobb biztonságban éreznék magukat, ha látják a másik gondolatait?


Szexuális fétisekkel mi lenne? Mit szólnának a nők, ha megtudnák, hogy a férfi ismerőseiknek milyen vágyaik vannak? A férfiak hogy élnék ezt meg?


Szerintetek érdekes regényt lehetne ebből az ötletből írni?



#mi-lenne-ha
2016. dec. 30. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnek neki . Minden fiu ismerosomről megtudnam , hogy mit gondolnak rolam. :) De
2016. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Háború :)
2016. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Béke lenne.. a pasik nem hazudoznának és innentől minden szexuális felelősség a nőkè mert tudták előre hogy kikkel álltak le :)
2016. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy nem mindent tudnának olvasni, tehát a másik teljes személyiségét nem tudnák "szkennelni", meg a fejében lévő összes információt sem tudnák "kiolvasni", hanem csak azt, amire éppen gondol.


Tehát például a bankkártyájuk PIN-kódját nem tudnák kiolvasni a fejükből, de a boltban a pénztáros nő és a sorban a férfi mögött nő álló igen, ha a férfi épp azt írja be.

2016. dec. 30. 17:18
 5/22 A kérdező kommentje:
*a férfi mögött álló nő
2016. dec. 30. 17:18
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig tudnék róla, hogy az épp mellettem álló barátom kit, hogy dugna meg meg hányszor? K*va jó lenne mindig ezzel szembesülni, mondhatom. :'D
2016. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem hallanád folyamatosan, mint a "Mi kell a nőnek?" című filmben, ahol a főszereplő úgy hallja a nők gondolatait, hogy elhallgattatni sem tudja őket a fejében.


Csak akkor hallanád, ha rákoncentrálnál egy férfira.

Viszont a férfiak nem tudnák, hogy ez mikor történik.


Szerintetek a férfiak megpróbálnák elnyomni a saját gondolataikat nők jelenlétében?

2016. dec. 30. 17:34
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utóbbi lenne, ez olyan lenne, mint a "gondolatrendőrség". Rossz lenne, nektek , férfiaknak, hidd el.
2016. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ma 17:36

Nekem nem lenne rosz mert alapból utálok nyálaskodni hogy így szeretlek úgy szeretlek... Meg nem kamuzok szóval én èlveznèm

Azoknak lenne szar akik gyökerek és össze vissza hazudoznak hogy lebeszèljèk a csajrol a bugyit (:

2016. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ok Dr.Spleen. Mindig vannak kivételek. Én sem szoktam hazudozni. De ha olvasod ezt az oldalt, megérted, hogy sokan csalódnának.
2016. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!