Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ffiak egy hosszú szenvedélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ffiak egy hosszú szenvedélyes csók tud olyan érzelemdús lenni mint egy szeretkezés?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 17:46
 1/9 anonim válasza:
én nem tudom szerintem a csók a része egy jó kis együttlétnek. vagy megelőzője
2016. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2016. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ideiglenes tűz oltasra jó max ha szexuális oldalt nézünk
2016. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószínű, hogy egy hölgy tette fel ezt a kérdést. :)


Erre csak azt tudom mondani, hogy egy szeretkezés is lehet uncsi és béna, és egy csók is lehet olyan, hogy szinte vetekszik azzal az érzelmi lökettel amit egy orgazmus tud adni. Minden a minőségtől és a két fél közötti kémiától függ. A kémia meghatározza a minőséget.

A csók egy más testi élmény, a szeretkezés egy megint más testi élmény amibe beletartozik a csók is. Alapvetően mindkettőnél ugyanannak a kémiának és mély érzelmi töltésnek(szerelemnek) kell érződni a pár esetében legyen szó simogatásról, csókról vagy szeretkezésről.

2016. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó de szépen írtad
2016. dec. 30. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Érzelemdusságban nincs feltétlenül hiány, de a szeretkezés 1000X többet ad.
2016. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen egy csókban is lehet annyi érzelem, hogy mindkét fél, férfi is nő is beleremeg. Egy igazán jó csók közben már tökéletesen magamének tudom érezni a páromat, teljesen egy hullámhosszra kerülünk. Csókhoz hozzá tartozhat plusz kényeztetés, simogatás is.
2016. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp lehet olyan érzelemdús, de semmiképp sem helyettesíti. Mostani párommal az első randi úgy alakult hogy egy padon ültünk egymással szemben és kb 1 órán keresztül ki sem szálltunk egymás szájából. Abban a pillanatban persze rögtön többet szerettem volna és mindketten tocsogtunk a nedvességtől odalent, de utólag egyáltalán nem bánom hogy akkor csak ennyi lett. 5 éve vagyunk együtt, életem egyik legfontosabb pillanata volt. 28F
2016. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tud ugyanolyan beleremegős lenni, mint egy szenvedélyes szeretlmeskedés. Sőt...
2016. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!