Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ízű a lányoknak a puncija?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű a lányoknak a puncija?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 21:32
1 2 3
 1/21 Camorri ***** válasza:
88%
Punci izű. Meg kell kóstolni, ennyit tudok mondani
2017. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A legrosszabb ***** válasza:
87%
Nagyon finom, semmi mással össze nem téveszthető. Egyéntől függő ugyan, de amolyan savanykás-sós-édes kombinációjú, szóval minden íz benne van, s mivel akció közben be vagy gerjedve, sokkal intenzívebbnek érzed az ízeket, és egyre többet akarsz belőle. Próbáld ki, nem fog csalódás érni.
2017. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Olyan mintha a halkrémet összeöntenéd konzerv pacallal és sósmogyoróval és lassú tüzön főznéd 35 percen keresztül. A végén már csak egy teáskanál citromlevet kell hozzáadni és fél deci mustáros madártejet. Kóstóld meg beszarsz
2017. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó minden lánynál. Sőt, még egy lánynak is más íze attól függően, hogy mit evett vagy hogy a ciklusa hol tart. De ahogy előttem is írták ilyen édes-sós-keserű, de isteni :)
2017. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mantis religiosa ***** válasza:
90%
Ha nyalod sós, ha dugod édes, ha rajtakapnak keserü. :-)
2017. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha eddig halízű puncikat nyaltál remélem nem lett fertőzésed, mert egy egészséges puncinak messze nincs hal íze :D
2017. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg? miért mustáros mogyorós madártejes íze van? :DDDD ezért pontozták le a válaszomat? xd...
2017. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Halkonzerv.
2017. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Fiuk, ha halszagu, halizu a punci, akkor az fertozesre utal, ne nagyon nyalogassatok, dugjatok!!! Iranyitsatok a nogyogyaszatra az aranybogarat.
2017. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy írtam valamit poénból, néhányan lekopizzák, aztán meg vannak akik idejönnek szakértősködni mert azt olvasták a wikipédián, hogy a puncinak nincs hal íze. ez a tény maga viccesebb, mint a baromság amit én írtam ki
2017. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!