Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ízű a lányoknak a puncija?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű a lányoknak a puncija?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nőként írtam, de biztos az orvos szarul tudja :D
2017. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

10 es miert kopiztam volna le? Te 22 vagy en a duplaja. Csak a korom miatt is tobb puncival volt dolgom.

Jellemzoen mind halizu, halszagu ha epp nem frissen mosott. Szerintem.

De tenyleg ahany no annyi iz es szag.

2017. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

40 évesen nincs jobb dolgod mint a fiataloknak kérkedni és előadást tartani a mosatlan punciszagról?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

2017. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szivárvány ízű :3
2017. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne fürgyé le!
2017. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Értem én amúgy, hogy a pillanat heve meg minden, de azért elég gusztustalan ha a 40 éves korosztály a mosatlan puncit nyalogatja nagy átlagba.

Szex előtt alap a lenti tisztálkodás szerintem.

Egy beposhadt, ondószaggal meg hugyszaggal keveredett egész napos állott péniszt sem jó ám szopogatni.

2017. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13 as tinifiu! En a te korodban nem a gyakorin irogattam, meg a neten logtam, meg a tv t bamultam, hanem HAJTOTTAM A CSAJOKAT :)

Te meg csak otthon recskazol. A 40 nem oreg, te is hamar betoltod majd meglatod. En is azt hittem h orokke 20 eves leszek, de tevedtem.

2017. jan. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Aztán honnan tudod, hogy én nem hajtom a csajokat?te talán napi 24 órában csajokat hajtottál, hogy másra nem is jutott időd? Kicsit irigyellek de komolyan, biztos hogy rendesebb gyerekkorod volt mint nekem, de én se ülök itt egész nap, gyerekkoromban meg még egyáltalán nem érdekelt a net meg face se volt. Na mind1 értem miért írtad amit írtál.
2017. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Édes-savanyú mártás. Kicsit hugyos is ....
2017. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a barátnőm elküldtem pisilni,és mondtam neki ha visszajön ne törölje ki a punciját,visszajött a pisilés után nem törölte ki,és mondtam neki húzd szét a puncid kinyalom,erre széthúzta én benyaltam neki,és olyan édes volt a puncija mint a méz vagy még annál is édesebb volt a punci lyuk pisilőrésze. Ha szeretnéd egyszer megtapasztalni te is tedd azt amit én.
2017. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!