Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt, hogy a pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt, hogy a pasitok megkért, hogy beszéljetek mocskosul aktus közben?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi lett a reakció?
2017. jan. 19. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mocskosan !....nem mocskosul.
2017. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen a férjem állandóan kéri! A legtöbb pasit ez nagyon felizgatja. Föleg ha arról beszélsz milyen hatalmas és kemény a farkuk... lol
2017. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

2-es :D "lol"


Főleg ha 10 centis kukija van akkor hangzik a legjoban

2017. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"rántott hús lesz holnap ebédre" ahw igen cica mondjad még !
2017. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tompadúr ***** válasza:
100%

És a végén egy hatalmas nagy adag....TARTÁRMÁRTÁS! :P


Viccet félretéve aláírom, hogy nagyon izgató én is imádom ha mocskosAN beszél hozzám egy nő. De nem úgy, hogy a farkamat dicséri, mert azt én sem teszem. Én sem dicsérgetem a punciját, egyszerűen csak imádom ahogy elmondja, hogy mit akar mit csináljak vele, és hogyan érjen véget. "Igen! **izd tele a **csámat!" És társai :)

26/F

2017. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Engem sem konkrétan a farkam dicsérése izgat, de az is benne van.

De pl a nőm régebben mindazt olyanokat mondott, hogy "nagyon jó kukid van", most már olyat is mond, hogy "imádom a cipőd fa-szod", "kúúrjál... Bassszál széjjel".

Hát azért az iróniak utóbbiak mégis izgatóbbak.

2017. jan. 24. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én korábban mondtam az asszonynak hogy izgató dehát meg se mukkan így letettem róla 😐 Azért ha néha engedi a kutya pózt én szoktam neki mondogatni ezt azt.Rá rá csapok a seggére és elkapom a trabancát .😀 Üdv. 32/F
2018. nov. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!