Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti chateltek idegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti chateltek idegen férfiakkal ha van kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen téma fér bele egy ilyen beszélgetésbe, ahol nem látod a másikat?
2017. jan. 25. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
szoktak, tapasztalat, hogy mi értelme, fogalmam sincs...
2017. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Igaz itt sok privát jön válaszolni válaszolok ha van kérdés. Párom tudja és látja miket írnak.. Néha jókat mosolyog. ;)
2017. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordult. Szexuális témák beleférhetnek, amíg nem szexchat, hanem kíváncsiság. Én nem szoktam ilyen jellegű dolgokat kérdezni, de ha kulturáltan kérdeznek tőlem, akkor általában válaszolok. De inkább más témákat kedvelek, szóval azokat részesítem előnyben. Amúgy nem tudom miért ne lenne értelme, az hogy van párom az nem jelenti azt, hogy onnantól ő az egyetlen férfi akivel szóba állok. Természetesen nem csalnék meg senkit és nem is szeretnék félre vezetni senkit, szóval aki rám ír, annak elmondom hogy van barátom (ha van) és nem küldözgetek szexi képeket másoknak.
2017. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néha igen, de semmi szexuális téma nem fér bele nálam és nem túl gyakor eset, csak ha valakivel pl érdekesnek tartom egy adott téma megvitatását.

22/L

2017. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Masztihoz izgatas gyanant nagyon szuper! 30/N
2017. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!