Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy abszolút hetero létemre vágyok arra, hogy egy jó nő, análisan is izgasson, akár behatolás téren is?

Figyelt kérdés
30 F vagyok és pl. orál közben elviselném ha egy két női ujjacska becsusszanna hátul.
2017. febr. 1. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én amikor orál közben elsőnek óvatosan picit 1 ujjal megujjaztam a barátom akkorát élvezett mint még soha.. nagyon tetszett neki! ritkán 1-2 havonta 1x azóta bejátszuk ezt az ujjazós dolgot és annyi! 25n
2017. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem vagyok egyedül. :)
2017. febr. 1. 10:06
 3/9 anonim ***** válasza:
2%

Hát haver Te már egyáltalán nem nevezheted magadat heteronak :D

Úgy mint Én sem :D

Mert ha már ilyen vágyaid vannak vagy kíváncsi vagy erre akkor már biszex hajlamaid vannak :D

2017. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biszex az aki mindkét nemmel szexel. Én, mind mondtam kizárólag nővel.
2017. febr. 1. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Biszex az, akit mindkét nem izgat szexuálisan és nem az aki élvezi az anális kényeztetést :-P


Rendszeresen meg szokott dugni a párom felcsatolhatóssal, de van prosztata vibrátorunk is.

2017. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális. Én is szoktam izgatni a párom análisan.Ő is full heteró.Attól még jó neki.Meg nekem is.Több idegvégződés van ott,érzékenyebb,sokkal nagyobbat élvez.

22/L

2017. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is szeretem amikor egy jó vastag kemény műpénisz belémhatol és a barátnőm mély hangon mondja a nevemet. De nem vagyok meleg!!
2017. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Az a homár meg a biszex aki pasi létére a másik nemmel is szexel.
2017. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Bocs,a saját nemével is. :)
2017. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!