Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideje voltatok együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideje voltatok együtt a párotokkal amikor elvesztették a szüzességeteket? Hany évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 16:26
 1/10 anonim válasza:
23%
Az idők kezdete óta vele vagyok, ő az én uram és parancsolóm, sokan egy hamis Istent imádnak, de ő tudja jól mi az igazság, bolondok kik a rossz Istenségben hisznek , elvakultak mind, Lucifer a legszebb angyal még szárnyak nélkül is a szüzességemet egy kaland során vesztettem el, beleesett a vulkánba és elégett, azt mondják az első eléggé fáj, hát mit ne mondjak eléggé égető érzés volt.
2017. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Semennyi ideje. Gyakorlatilag amikor elveszítettem a szüzességemet, előbb elveszítettem és utána jöttünk össze. 2 évig voltunk együtt.

Egyébként én 15 voltam, az akkori barátom 24.

Bár így utólag belegondolva senki nem így képzeli el.

Nyilván a társadalmi elvárások szerint jobb lett volna, ha várok még vele pár évet, ha szerelemből csinálom, de végül is a dolgokkal tisztában voltam, a felvilágosítás az én időmben még működött és utána a szerelem is megjött, csak nálunk fordítva történtek a dolgok.:)

2017. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Hadd gratuláljak, hogy 15 éves kislány létedre egy majdnem 10 évvel idősebb felnőtt férfival csináltad. Én leírni is szégyelltem volna.
2017. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Deflohelp ***** válasza:

Bő egy éve.

Húsz.

(Sajnos régen történt.)

2017. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 24 voltam a párom 21...több mint 4 hónapja voltunk együtt amikor egyszercsak megtörtént. Nem készültünk rá vagy ilyesmi. Azóta is boldog párkapcsolatban élünk.
2017. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Hadd gratuláljak, hogy 15 éves kislány létedre egy majdnem 10 évvel idősebb felnőtt férfival csináltad. Én leírni is szégyelltem volna."

Ez egy anonim oldal. Ahol feltettek egy kérdést, amire válaszoltam. Normális felnőtt lett belőlem, normális szexualitással. Én fel voltam kellő mértékben készülve, sokkal jobban, mint ahogy manapság a fiatalok még akár 19-20 éves korukban sincsenek.

Meg amúgy sem tudok ezen már változtatni.

2017. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hét, 18 voltam
2017. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több mint 1 és fél éve voltunk együtt, mikor elveszítettük. Én akkor 16 voltam, a barátom 18. Azóta is együtt vagyunk :)
2017. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én rettegtem, hogy mi lesz, hiszen a nézeteim nem éppen azt támogatták, hogy házasság előtt illik ilyet csinálni. Viszont szűk két éve hogy együtt voltunk és már nem is gondoltunk mással. Azt kell mondanom, hogy nem bántam meg. Azóta is együtt vagyunk. Én akkor 16 ő 18 éves volt. Most 17 éves lány vagyok.
2017. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 voltam, 9 hónapja voltunk már együtt.
2020. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!