Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet bírni szeretőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni szeretőként úgy hogy a férfinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Aki volt ilyen helyzetben annak mi a tapasztalata? Meddig lehet úgy bírni?

(Priviket ne!

Nem pontozok le senkit!)


2017. febr. 5. 17:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
42 napig, 9 óráig és 7 percig.
2017. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem lesz nős ha kiderül.
2017. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Kb. 3 éve volt a barátnőm mellett egy lány is, aki nagyon akarta a dolgot, az fél évig tartott. 39/F
2017. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Huhh első kommentelő annyira vicces voltál!


Mellőzzük már azt hogy engem szidtok. Azt kértem aki volt ilyen helyzetben az írjon. De hála istennek megérkeztek akik nem tudnak értelmezni egy kérdést..

A normális válaszolóknak köszönöm!:)

2017. febr. 5. 17:18
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves barátnőm volt évekig szeretője egy nős hapsinak. Ígérgetések, hazugságok, 1 abortusz...
2017. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Uhh. Az kemény. Sajnálom. :/ igen ilyen tapasztalatokra voltam kíváncsi. Köszönöm!
2017. febr. 5. 17:53
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
sokak hosszu évekig is elvannak ilyen kapcsolatban, más meg csak pár hétig birta ki. tudok példát mindkettőre. nem lehet általánositani, minden eset más és más. egyébként te lennél a szerető szerepben? ha szereted szerintem tegyél egy probát.
2017. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Mondd hogy terhes vagy,a reakciójából sok mindent le tudsz szűrni.
2017. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Sokáig. A miénk 5éve tart,mondjuk én nem szeretem. Már legszívesebben kidobnám,mert ráuntam. 26/N

Privit ne!!

2017. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok a szerető szerepben. Csak kezdek besokallni. A szex nagyon jó vele. Látom mások is vannak ilyen helyzetben.

Köszönöm az őszinte válaszokat! Zöldet adtam mindenkinek :)

2017. febr. 5. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!